- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W renault ukrył duże ilości mefedronu i marihuany. Wpadł podczas policyjnej kontroli ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

9 sierpnia br. około 21.30, na parkingu przy jednym z centrum handlowych w Brzesku policjanci zatrzymali do kontroli renault, którego kierujący zachowywał się bardzo nerwowo, a w aucie wyraźnie czuć było zapach marihuany.

Po przeszukaniu pojazdu okazało się, że była w nim ukryte duża ilość narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 80 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci mefedronu i marihuany.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-latkowi zarzutu dotyczącego posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra