- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dziś w Żegocinie „Gramy dla Zuzi” i koncert zespołu Łzy – PROGRAM

- REKLAMA -

Moc atrakcji przygotowali na dziś organizatorzy charytatywnego wydarzenia „Gramy dla Zuzi”. Będzie loteria fantowa z fantastycznymi nagrodami, Rally Taxi, koncert kapeli Ciupaga oraz Zespołu Łzy.

„Gramy dla Zuzi” to już czwarta edycja wspaniałego przedsięwzięcia mieszkańców Gminy Żegocina. Tym razem wydarzenie organizują tuż przed majówką licząc na wspaniałą pogodę!

Podczas niedzielnej akcji będzie prowadzona zbiórka na leczenie i rehabilitację Zuzi, która cierpi na rzadką wadę genetyczną. Choroba uniemożliwia dziewczynce normalny rozwój.

Hasłem tegorocznej akcji jest „Pomóżmy Zuzi stanąć na nogi”.

Organizatorzy zapraszają już od godziny 9:00 rano na #RallyTaxi, gdzie będzie można skorzystać z przejażdżki po odcinku specjalnym z zawodowymi kierowcami rajdowymi!

Natomiast po godzinie 15:00 wydarzenie przeniesie się główną scenę, gdzie odbędą się występy Gwiazd Wieczoru na przepięknej scenie oraz pokaz światła w wykonaniu #EventLight.

Przez cały dzień możecie liczyć na liczne atrakcje począwszy od skosztowania przepysznej kuchni, która będzie serwowana przez Nasze Koła Gospodyń Wiejskich, ale także będą smaczne kiełbaski z rożna serwowane przez strażaków.

Będzie też loteria fantowa z nagrodą główną oraz licznymi gadżetami – każdy los wygrywa.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra