- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W ciągu godziny policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców

- REKLAMA -

Policjanci brzeskiej drogówki w ciągu niespełna godziny zatrzymali, aż trzy osoby, które wykazały się brakiem wyobraźni decydując się wsiąść za kierownicę pojazdu, w stanie po użyciu alkoholu. Dwóm kierującym zostały zatrzymane prawa jazdy, trzeci nie posiadał uprawnień w ogóle.

W poniedziałek (23.05.br.) przed godziną 7, w Brzesku policjant ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mercedes. Auto prowadził 31-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Podczas badania stanu trzeźwości mężczyzny okazało się, że miał on 0,34 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy uniemożliwiono dalszą jazdę i zatrzymano mu prawo jazdy. O godzinie 7:25 również w Brzesku mundurowi zatrzymali kolejnego nieodpowiedzialnego kierującego. Jak się okazało, 33-letni mężczyzna poruszający się mercedesem miał w organizmie 0,42 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał  uprawnień do kierowania pojazdami. Trzeci z kierowców został zatrzymany o godzinie 7:30 w miejscowości Mokrzyska. Do kontroli drogowej policjanci zatrzymali pojazd marki Fiat Ducato, kierowany przez 46- latka z gminy Borzęcin. Mężczyzna ten kierował samochodem  również w stanie po użyciu alkoholu, gdyż badanie wykazało u niego 0,40 promila w organizmie.

Za te wykroczenia wszystkim trzem kierującym grozi kara aresztu lub grzywna. Wobec kierujących znajdujących się w stanie po użyciu alkoholu zostanie wszczęte postępowanie o wykroczenie, które swój finał znajdzie w sądzie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra