- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W Brzesku powstanie Skatepark. Jego budowa pochłonie 2,4 mln zł WIZUALIZACJE

- REKLAMA -

Półtora roku ma trwać budowa nowoczesnego Skateparku w Brzesku. Realizacja inwestycji pochłonie ok 2,4 mln zł. Burmistrz Tomasz Latocha właśnie podpisał umowę z przedstawicielem firmy Techramps z Krakowa.

Skatepark zaplanowano na terenie Parku na Słotwinie. Będzie podzielony na kilka sekcji dających możliwość wykonywania ewolucji i trików, w różnych stopniach zaawansowania. Będą takie, które preferują Skatebordziści – sekcje street z możliwością dużej ilości kombinacji. Dla BMX-owców i Rolkarzy przewidziano elementy wyższe umożliwiające wykonywanie skoków i salt.

Wszystkie urządzenia będą posiadać certyfikaty wydane przez jednostki posiadające stosowne akredytacje, co ma zapewnić odpowiedni dla takich obiektów poziom bezpieczeństwa, dając też możliwość odbywania na nim zawodów.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Burmiszczu Bochni ucz się.

  16 czerwca 2022 godzina 13:23

  I to jest aktywny burmistrz i z pomysłami,ambitny.Stefek powinien się od niego dużo i długo uczyć i niech zobaczy jak wygląda zaniedbana i brudna Uzbornia.Kasa na utrzymanie leci a nic się nie robi i wszystko niszczeje.

 2. Avatar

  rolkowiec

  16 czerwca 2022 godzina 22:25

  zabawka dla dużych dzieci za 2,5 banki ? to ma być przykład do naśladowania ? ile ludzie będzie z tego korzystać ?? chyba ze burmistrz będzie tam robi swoje fikołki . Nie lepiej byłoby zrobić droge

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra