- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Uwaga młode małżeństwa z Gminy Drwinia! Będą mieszkania komunalne

- REKLAMA -

To bardzo dobra wiadomość dla młodych ludzi, których nie stać na budowę własnego domu. Samorząd Gminy Drwinia wybudował dwa budynki komunalne. Zaplanowano w nich osiem mieszkań. Budynki w Mikluszowicach będą gotowe w czerwcu przyszłego roku.

Na realizację tej inwestycji Gmina Drwinia otrzymała fundusze z programu Polski Ład. Zadanie, przy wsparciu budżetu, jest już realizowane.

– Oba budynki już stoją. Inwestycja jest na etapie stanu surowego- zamkniętego – podkreśla Jan Pająk, wójt gminy Drwinia.

To tak naprawdę pierwsze tego typu obiekty na terenie Gminy Drwinia. Samorząd dysponuje  pojedynczymi mieszkaniami w tzw. domach nauczyciela. Ich standard nie jest jednak najlepszy. Nowe obiekty w Mikluszowicach powstały z wykorzystaniem najnowszych technologii budowlanych. To dobrze zaprojektowane mieszkania, które mają służyć młodym ludziom z gminy Drwinia.

Wkrótce urzędnicy przygotują regulamin dzierżawy  obiektów. Informację w  sprawie wynajmu mieszkań komunalnych będą podane  na stronie internetowej gminy: www.drwinia.pl

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  27 października 2023 godzina 10:37

  Bardzo dobry pomysł, dla młodych ludzi, którzy nie posiadają środków na budowę lub kupno własnego mieszkania. Brawoo Panie Wujcie!!!

 2. Avatar

  Pozdrawiam.

  27 października 2023 godzina 18:44

 3. Avatar

  Pozdrawiam.

  30 października 2023 godzina 19:30

  Co będzie jeśli tych ,,biednych” małżeństw będzie np.23 ?!

 4. Avatar

  Kuba

  06 listopada 2023 godzina 12:50

  Tworzenie patologi i kolejnego rozdawnictwa dla kolesiów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra