- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ukrainie pomaga też I LO w Bochni. Zbiórka darów ruszy w poniedziałek

- REKLAMA -

Uczniowie i nauczyciele I Lo w Bochni także solidaryzują się z Ukrainą. – Na miarę swoich możliwości możemy im pomóc. Zapraszamy do włączenia się w akcję pomocy dla nich – zaapelował na profilu FB I LO w Bochni Jerzy Pączek, wicedyrektor szkoły.

Szkoła wspiera akcję organizowaną przez miasto Kraków dla Lwowa.

-Listę najpotrzebniejszych artykułów znajdziecie na profilu naszej szkoły na facebooku. TUTAJ Od poniedziałku do środy zbieramy artykuły w siedzibie samorządu szkolnego. Akcję koordynuje Adam Surmacz i klasa 3eSP – dodaje Jerzy Pączek.

Od 10 lat I LO w Bochni współpracuje z Liceum Lingwistycznym we Lwowie.Przez te lata kilkuset uczniów miało możliwość zobaczyć to piękne miasto i poznać jego mieszkańców.

Potrzebne są: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne, spirytus, maseczki wielorazowe.

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.Lwów potrzebuje także generatorów prądotwórczych o dużej mocy.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra