- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ukradł w sklepie roboty sprzątające i… wystawił je w lombardzie

- REKLAMA -

W listopadzie i grudniu w jednym z bocheńskich sklepów ze sprzętem elektronicznym doszło do kradzieży kilku robotów sprzątających o łącznej wartości ponad 5 tysięcy złotych. Bocheńscy policjanci ustalili i zatrzymali złodzieja oraz odzyskali skradzione przedmioty. Okazało się, że 36-latek z gminy Rzezawa, sprzęt zastawiał w lombardzie.

W ostatnich dniach listopada w jednym z bocheńskich sklepów ze sprzętem elektronicznym dokonano kradzieży dwóch robotów sprzątających. Identyczny sprzęt innej marki zniknął z tego samego sklepu 6 grudnia.

Ustaleniem sprawcy i próbą odzyskania sprzętu zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Okazało się, że złodziejem jest 36-latek. Mężczyzna początkowo utrzymywał, że nie ma nic wspólnego kradzieżą sprzętu, w końcu jednak przyznał się do winy.

Okazało się, że roboty w zamian za gotówkę oddawał w zastaw do lombardu w Bochni oraz Tarnowie. Nieuszkodzone urządzenia wróciły już na sklepowe półki, a 36-letni mieszkaniec gminy Rzezawa usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra