- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

TV1248: Jacek Kobiela o Kaplicy Passionis w Kopalni Soli Bochnia

Gościem świątecznego odcinka w kanale TV1248 prowadzonym przez Kopalnię Soli Bochnia był Jacek Kobiela absolwent ASP w Krakowie, konserwator dzieł sztuki. Dorocie Włosowicz, rzeczniczce Kopalni Soli Bochnia opowiadał między innymi o pracach konserwatorskich w Kaplicy Passionis.

9 komentarzy

9 Comments

 1. Avatar

  Boch obywatel

  29 marca 2024 godzina 10:56

  Oby więcej takich odcinków ! Super gość i ciekawa rozmowa 😉

 2. Avatar

  Jurek

  29 marca 2024 godzina 18:00

  To kaplica “Passionis” nie “Pasjonis” – to nazwa własna, albo rzeczniczka nic nie wie o kopalni albo redakcja

  • Avatar

   Do Jurek

   30 marca 2024 godzina 15:01

   Chwała pani Dorocie, że taką rozmowę przeprowadziła i pani Redaktor, że ją wyemitowała w tym czasie, natomiast Tobie drogi Jureczku życzę więcej roztropności i pokory. Jeżeli masz więcej wiadomości na temat kaplicy to opublikuj artykuł, chętnie poczytamy.

   • Avatar

    Ja

    30 marca 2024 godzina 20:36

    Chętnie opublikuje, proszę o podanie swoich danych abym mógł w artykule podziękować za sugestię

 3. Avatar

  Jurek

  30 marca 2024 godzina 19:47

  Czy napisałem że rozmowa była zła? Nie. Jednak książki o kopalni są dostępne, warto przed publikacją czegokolwiek sprawdzić czy jest poprawne, w tym wypadku nie jest więc Twój komentarz jest bezsensowny wręcz niepotrzebny, to tak jakby bronić kogoś kto popełnił błąd ortograficzny, Pani rzecznik powinna sprawdzić a Pani Redaktor poprawić gdy błąd został wytknięty

 4. Avatar

  Do Jurek

  31 marca 2024 godzina 15:00

  …. Nic (sic) nie wie o kopalni, to są niestety Twoje słowa. Stąd moja uwaga o pokorze. Łatwiej to zrozumiesz jeżeli przejdziemy na bliską Ci konwencję ortograficzną. Zapewne popełniłeś w życiu jakieś błędy ortograficzne. Czy wtedy też Ci powiedziano, że nic nie wiesz o ortografii?

  • Avatar

   Jurek

   01 kwietnia 2024 godzina 16:36

   Dalej podtrzymuje brak wiedzy, w kopalni nie ma aż tak wiele kaplic żeby popełnić aż tak karygodny błąd, poza tym drogi rozmówco – mi nikt nie płaci za poprawne pod względem ortograficznym wypowiedzi a Pani rzecznik kopalni otrzymuje za to wypłatę:-) a najgorsze w tym jest to że tak bardzo boli zwrócenie uwagi na niewiedzę i błąd który redakcja mogła poprawić w kilka minut, że lepiej wypominać mi brak pokory:-)

 5. Avatar

  Do Jurek

  01 kwietnia 2024 godzina 23:29

  Czytając Twoje komentarze zauważyłem, że gramy w różnych ligach. Dlatego dalsza polemika jest daremna. Błąd został przez redakcję poprawiony, a Ty dalej nie wiesz komu się przydarzył. Część.

  • Avatar

   Jurek

   02 kwietnia 2024 godzina 07:27

   Srednio mnie interesuje kto popełnił zwróciłem jedynie na to uwagę, ale masz rację gramy w innych ligach, ty niestety błąkasz się po okręgówce. Serdeczności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra