- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Trzy osoby chcą zarządzać brzeskim szpitalem. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?

- REKLAMA -
Fot. Grzegorz Paluchowski

Trzy osoby odpowiedziały na konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku i złożyły dokumenty w wyznaczonym na poniedziałek terminie. Starostwo na razie nie ujawnia, kto jest zainteresowany objęciem funkcji szefa brzeskiego szpitala.

– Musimy się z tym wstrzymać do najbliższego czwartku, wtedy zaplanowano posiedzenie komisji konkursowej, która otworzy złożone oferty i sprawdzi, czy kandydaci spełniają warunki formalne – mówi w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl Maciej Podobiński, wicestarosta powiatu brzeskiego.

O dopuszczeniu do konkursu kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie. Kolejnym krokiem będzie wyznaczenie terminu rozmów. Wszystko wskazuje na to, że konkurs zostanie rozstrzygnięty dopiero na początku września.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  12 sierpnia 2021 godzina 16:41

  A to ciekawe …-toczy się najprawdopodobniej jakaś gra… jaka?Na pewno wyjdzie szydło z worka!

  • Avatar

   Daria

   28 sierpnia 2021 godzina 07:20

   Konkursy są od dawna ustawiane to tylko ściema. Wiem o tym dobrze i nie tylko obecny Starosta z tego korzysta . Układy układziki kolesiostwo to rządzi dzisiaj. Nie ma żadnej sprawiedliwości w Brzeskim samorządzie. Jedyne co to czekać aż skonczy się im kadencja i niech zmykają na swoje wiochy.

   • Avatar

    Anonim

    28 sierpnia 2021 godzina 21:31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra