- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni pięknie świeci przykładem! ZDJĘCIA

Fot. SP nr 2 w Bochni
- REKLAMA -

Szkoła Podstawowa nr 2 świeci przykładem! Tym razem to ”świecenie” przybrało postać odblasków. placówka po raz kolejny włączyła się w ogólnopolski projekt „Odblaskowa Szkoła”.

Dzięki temu uczniowie „dwójki” doskonale wiedzą, jak poruszać się po drodze! W ramach projektu odbyły się różne akcje i wydarzenia. Miedzy innymi czwartoklasiści wraz z policjantami tłumaczyli najmłodszym, jak należy poruszać się po drodze.Odbył się również konkurs wiedzy o przepisach, bezpieczeństwie i znakach drogowych.

Młodsze dzieci miały okazję spotkać się ze strażnikami miejskimi i poznać tajniki ich pracy. Starsi odwiedzili seniorów w Katolickim Stowarzyszeniu Civitas Christiana i opowiadali o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach.

-Był konkurs plastyczny, w który włączyła się cała szkoła a nawet zajęcia pozalekcyjne pod tytułem „Jestem widoczny na drodze”, podczas których wychowawcy świetlicy uwrażliwiali uczniów i dzieci na konieczność noszenia odblasków – relacjonuje Magdalena Cerazy ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra