- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

Święty Mikołaj odwiedził bocheński szpital DUŻO ZDJĘĆ

- REKLAMA -

Trzy duże wózki pełne prezentów trafiły dziś na oddział dziecięcy bocheńskiego szpitala. Przywiózł je Święty Mikołaj, któremu towarzyszyła Beata Drużkowska ze Stowarzyszenia działającego przy SP nr 1, Adam Korta Bocheński Starosta oraz Jarosław Kycia dyrektor szpitala.

Prezenty trafiły do małych pacjentów hospitalizowanych w bocheńskim szpitalu. Dziś było ich aż 26. Przy okazji wręczono też symboliczny czek o wartości ponad sześciu tysięcy złotych dla oddziału. To kwota, którą zebrano podczas kawiarenki zorganizowanej w SP nr 1 w Bochni.

-W imieniu małych pacjentów bardzo dziękujemy za te piękne prezenty, które trafiły do nas – mówili starosta i dyrektor szpitala zwracając się do Beaty Dużkowskiej organizatorki akcji.

Były też podziękowania dla osób, które zorganizowały zbiórkę prezentów.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Nn

  07 grudnia 2022 godzina 18:30

  W bochenskim szpitalu nie są aż tak chore dzieci. Często rodzice się nie dają wypisać w mikołajki, po to aby dostać prezent. Rozumiem takie dary na oddziały onkologiczne, ale tutaj…

 2. Avatar

  Kinga S

  07 grudnia 2022 godzina 22:10

  Proponuje podpisać się oficjalnie kto pisze, a nie zakrywać się pseudonimem… nie życzę Pani lub Panu aby wasze dziecko trafiło do szpitala w święta. Tu też są chore dzieci, które potrzebują choć chwile aby zapomnieć o chorobie. Oddział jest przepełniony z powodu panującego wirusa. Zdjęcia sal dzieci mówią wszystko i nie trzeba nic więcej pisać. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra