- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Święto Policji w Brzesku. Były odznaczenia, awanse i podziękowania – ZDJĘCIA

Fot. KPP w Brzesku
- REKLAMA -

W murach Zamku w Dębnie zorganizowano powiatowe obchody Święta Policji w Brzesku. W wydarzeniu uczestniczyli funkcjonariusze, posłowie, samorządowcy i przedstawiciele powiatowych jednostek.

W pięknej scenerii Zamku w Dębnie brzescy policjanci odebrali mianowania na wyższe stopnie policyjne. W uroczystości wziął udział I Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion, kierownictwo brzeskiej komendy, na czele z jej komendantem insp. Bogusławem Chmielarzem oraz grono znamienitych gości, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, parlamentarzystów, przedstawicieli służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z Policją oraz byłych komendantów brzeskiej jednostki. 


Podczas tegorocznych obchodów Święta Policji dwóch policjantów otrzymało odznakę „Zasłużony Policjant”, a 24 funkcjonariuszy zostało mianowanych na wyższy stopień policyjny.  

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion w towarzystwie Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku insp. Bogusława Chmielarza wręczyli akty mianowania na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom. Mianowano: w korpusie aspirantów Policji –  9  funkcjonariuszy, w korpusie podoficerów Policji –  12 funkcjonariuszy, w korpusie szeregowych – 3 funkcjonariuszy. 

Podczas uroczystości Komendant KPP w Brzesku podziękował również swoim przełożonym, parlamentarzystom, przedstawicielom samorządów lokalnych oraz instytucjom współpracującym z Policją za wspieranie wszelkich inicjatyw, za owocną i konstruktywną współpracę składając na ich ręce pamiątkowe statuetki.

Wydarzenie wzbogacił koncert w wykonaniu Wojciecha Oleksyka i Weroniki Czyż.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  marta

  20 lipca 2023 godzina 14:09

  a pan Bukowiec po co tam był

 2. Avatar

  gość

  20 lipca 2023 godzina 22:49

  Pan bukowiec sprzedawał traktory a pani dyrektor szpitala w Brzesku rozdawała bony do specjalistów.

 3. Avatar

  Chorągiewka

  21 lipca 2023 godzina 11:00

  Staszek Twitter nie opuści okazji lansowania się i darmowych imprezek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra