- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Stefan Kolawiński: Po raz ostatni występuję jako gospodarz miasta [WIDEO]

Podczas finałowego koncertu z okazji 770-lecia nadania Bochni praw miejskich burmistrz zdradził, że nie będzie ubiegał się o reelekcję. O tej decyzji pisaliśmy TUTAJ. W wystąpieniu gospodarza Bochni nie brakło wątków osobistych.

Od 2010 roku obdarowany największym z kandydatów zaufaniem mieszkańców mam zaszczyt pełnić funkcje burmistrza miasta Bochnia i może trochę nieskromnie sądzę, że w pamięci bochnian większość moich działań zapisana jest pozytywnie. Miałem niepowtarzalna możliwość realizować bardzo ważne i potrzebne miastu inwestycje, zarówno w sferze usług , jak i przedsiębiorczości – mówił Stefan Kolawiński.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  03 marca 2024 godzina 21:34

  Bardzo szkoda. Powodzenia i dużo zdrowia życzymy Panu.

 2. Avatar

  potatnik1

  04 marca 2024 godzina 00:45

  CZY Z TEGO CZYTANEGO JAK ZWYKLE Z KARTKI PRZEMOWIENIA BIJE SKROMNOSC ? ALEŻ SKĄD !!
  Wszystko, za co ten pan się zabrał potrafił zepsuć. Najgorsze że mało kto chciał mu w tym przeszkodzić. Było oficjalne poparcie radmych BdB i ciche przyzwolenie rafnych PiS na bezmyślne wydawanie publicznych pieniędzy. Inwestycje nie były rzetelnie prowadzone , większość po prostu odfajkowano. Dobrze że to był ostatni występ tego kiepskiego gospodarza.

  • Avatar

   Nareszcie

   04 marca 2024 godzina 23:40

   Jeszcze na koniec niech zapłaci milion kary za nie zrealizowany parking obok dworca a nie zrzuci to na koszt podatników.

 3. Avatar

  Anonim

  04 marca 2024 godzina 08:57

  Szkoda ze Pan zrezygnował.Jak dotychczas był Pan najlepszym burmistrzem. Obecni kandydaci nie umywają się do Pana. Życzę Panu dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam

  • Avatar

   Anonim

   05 marca 2024 godzina 11:00

 4. Avatar

  janek

  04 marca 2024 godzina 13:56

  papa burmistrzu -nareszcie koniec twojej mozolnej pracy -nigdzie nie startuj bo nie masz żadnych szans

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra