- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Stanisław Bukowiec: sprzeciwiamy się dzieleniu społeczeństwa

- REKLAMA -

Wywodzący się z Bochni poseł Stanisław Bukowiec poinformował dziś na swoim FB o utworzeniu Koła Parlamentarnego przez polityków Porozumienia Jarosława Gowina.

W środę prezydent na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego odwołał Jarosława Gowina z funkcji wicepremiera oraz ministra rozwoju, pracy i technologii. W środę rano Porozumienie wyszło z rządowej koalicji. „Decyzją Zarządu Krajowego Porozumienia Jarosława Gowina opuszcza Zjednoczoną Prawicę. Parlamentarzyści Porozumienia odejdą z Klubu PiS oraz utworzą Koło Parlamentarne Porozumienia Jarosława Gowina” – poinformował rzecznik partii Jan Strzeżek.

Dziś o sprawie napisał na FB Stanisław Bukowiec informując o utworzeniu koła.

8 komentarzy

8 Comments

 1. adam88

  14 sierpnia 2021 godzina 09:54

  oj Bukowiec.. z listy PiSu startowałeś…. oddaj mandat i spóbuj wejść ze swoim NIEPorozumieniem do Sejmu RP…

 2. Rozia

  14 sierpnia 2021 godzina 18:31

  Włączyłeś pierwszy i ostatni raz

 3. olek

  14 sierpnia 2021 godzina 19:23

  Mariusz przeciez nie wejdziesz na jego miejsce – daj se spokoj wrzuc na luz.
  A Bukowiec bardzo dobrze sie zachowal bo sie nie sprzedal

 4. STOP

  15 sierpnia 2021 godzina 08:24

  Szkoda mojego głosu. Ehhhh

  • Obywatelka CKB

   15 sierpnia 2021 godzina 16:48

   Masz rację, trzeba było głosować na Kukiza. Ale chyba zapomniałeś że ten szmaciarz startował z listy stronnictwa PSL cxyli tzw. koalicji polskiej którą potem zdradził.
   Panie Staszku, duży szacun za odwagę cywilną i odporność na przekupstwo

 5. Ja

  15 sierpnia 2021 godzina 13:54

  Podczepić się pod kogoś i brylować w polityce, to złota zasada gowinowców. Ciekawe, z kim pójdą na najbliższe wybory, bo sami nie wejdą. Kto strzeli sobie w stopę i weźmie na koalicjanta takich frondystów. Stąd łatwo stwierdzic, że to pierwsza i ostatnia kadencja pana posła.

 6. tom

  15 sierpnia 2021 godzina 16:24

  gosc startowal z gowinem i z gowinem pozostal choc przypuszczam ze nie jedna mial propozycje przed glosowaniem ale trzeba przyznac ze zachowal twarz i honor

 7. Gintowt

  16 sierpnia 2021 godzina 01:02

  ..szanowni forumowicze i duża część czytelników, po komentarzach widać jak znika z pola widzenia zasadnicza rzecz jaka się dokonała podczas tych lat które ZP razem z Gowinem sprawiła Polsce i Polakom.
  Państwo nasze nie jest już Państwem demokratycznym. Nie ma trójpodziału władzy. Jeszcze tylko resztki Wolnych Mediów i resztki Niezawisłych sędziów się ostało. Reszta jest już przejęta lub spacyfikowana. To źle rokuje dla nas zwykłych Obywateli i mieszkańców. Coraz wyraźniej dążymy do dyktatury na wzór Piłsudczyków z międzywojnia. Państwo traktowane jest jak prywatna własność grupy ludzi pod nazwą PiS.
  Obecne władze kroczą dokładnie taką sama drogą jak rządzący przed 1939 rokiem. Już jesteśmy skłóceni nieomal ze wszystkimi wokół i osamotnieni. A wszystko z powodu fanaberii jednego cwaniaka i spryciarza, któremu zamarzyło się nierealne być „emerytowanym zbawcą narodu”
  Na nasze najwspanialsze w naszych dziejach ćwierćwiecze udało mu się wmówić tak ogromnej liczbie Polaków to, że „Polska jest w ruinie”.
  To przerażające że aż tylu uwierzyło w to kłamstwo. A najbardziej boli to, że głoszono to też z wielu ambon. Nie da się ukryć że Gowin do tego wszystkiego przyłożył swoją rękę.. Tylko dlaczego tak wielu tego nie widzi, nie chce widzieć, bo przecież widzi??.. dlaczego jest tak olbrzymie przyzwolenie na powszechnie widoczne kłamstwo? obłudę, hipokryzję i zakłamanie pośród nas?..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra