- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ślubowanie pierwszaków w SP nr 5 w Bochni ZDJĘCIA

Fot. SP nr 5 w Bochni
- REKLAMA -

„Pasowania nadszedł czas, będzie uczniem każdy z nas…”takimi słowami uczniowie klas pierwszych SP 5 im. Jana Matejki w Bochni rozpoczęli tekst uroczystego ślubowania. Uroczystość odbyła się w środę.

Część oficjalna rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego, następnie dyrektor szkoły Jerzy Sumara powitał zgromadzonych gości dyrektora Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni Dorotę Palej – Maliszczak, przewodniczącego Rady Rodziców Jana Ziębę oraz rodziców uczniów, wychowawców, nauczycieli, a w szczególności wszystkich pierwszoklasistów.

Tradycyjnie już uroczystego pasowania na uczniów klasy pierwszej dokonał dyrektor szkoły, natomiast wicedyrektor Ewa Gardziel wręczyła dzieciom akty ślubowania i upominki edukacyjne. Każde dziecko otrzymało również legitymację szkolną i drobne prezenciki ufundowane przez rodziców.

Był też krótki program artystyczny, w trakcie którego dzieci zaprezentowały wierszyki i piosenki. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, zasadzono symboliczne drzewka – w tym roku były to rododendrony, które pięknie ozdobią przyszkolny ogródek.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra