- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Siedział na wiadukcie nad autostradą i pił alkohol – uratowali go policjanci

- REKLAMA -

Policjanci brzeskiej drogówki, odnaleźli 39-letniego mężczyznę, którego zaginięcie kilkadziesiąt minut wcześniej zgłosiła zaniepokojona  rodzina. Mężczyzna siedział oparty o barierkę na wiadukcie nad autostradą. Trafił już pod opiekę specjalistów.

– W nocy z środy na czwartek 39-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego w stanie emocjonalnego wzburzenia opuścił miejsce zamieszkania. Zaniepokojona  rodzina, bojąc się że mężczyzna może targnąć się na swoje życie, powiadomiła brzeską policję – relacjonuje asp. sztab. Grzegorz Buczak z KPP w Brzesku.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli poszukiwania mężczyzny a informacja o tym została przekazana wszystkim patrolom  w służbie.

W trakcie penetracji pobliskich miejscowości policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli mężczyznę, który spożywając alkohol siedział oparty o barierkę na wiadukcie nad autostradą A-4. Rysopis mężczyzny pasował do zaginionego.  Po sprawdzeniu okazało się, że to faktycznie zaginiony 39-latek. Mężczyzna był cały i zdrowy, jednak z uwagi na stan emocjonalny trafił pod opiekę lekarzy specjalistów.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra