- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

RZEZAWA. II Halowe Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych [ZDJĘCIA]

Kilkudziesięciu młodych strażaków z jednostek OSP w gminie Rzezawa wzięło udział w II Halowych Gminnych Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które odbyły się w miniona sobotę w sali gimnastycznej PSP w Rzezawie.

Czynny udział w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej to idealne miejsce, aby zdobyć odpowiednie umiejętności i wiedzę, która pozwoli w przyszłości młodym ludziom wstąpić do lokalnej jednostki OSP i nieść w sytuacjach zagrożenia pomoc potrzebującym.

Jedną z najlepszych form przygotowania się to pełnienia tej pięknej, ale i niezwykle trudnej służby jest udział w różnego rodzaju zawodach strażackich. To możliwość sprawdzenia swoich sił, a także mobilizacja do dalszego poszerzania wiedzy. Oprócz tego to oczywiście również sposób na czynny wypoczynek i dobra zabawa.

Wyniki II Halowych Gminnych Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych:


Dziewczęta:

I miejsce MDP OSP Jodłówka
II miejsce: MDP OSP Borek

Chłopcy:

I miejsce: MDP OSP Borek II miejsce: MDP OSP Jodłówka III miejsce: MDP OSP Rzezawa IV miejsce: MDP OSP Łazy

W tym miejscu warto zaznaczyć, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a walka o zwycięstwo była bardzo zacięta. Wszyscy uczestnicy turnieju spsiali się świetnie i udowodnili, że w przyszłości mogą godnie zastąpić strażaków, którzy obecnie czuwają nad naszym bezpieczeństwem.

Zespoły biorące udział w II Halowych Gminnych Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych otrzymały pamiątkowe puchary. Do wszystkich drużyn trafiły także okolicznościowe dyplomy. Młodzi strażacy otrzymali ponadto drobne upominki. W tym roku specjalną nagrodę od Wójta Gminy Rzezawa Mariusza Paleja były również specjalne czeki w wysokości 1500 złotych, które trafiły do wszystkich drużyn biorących udział w zawodach.

Organizatorami turnieju byli: Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzezawie. Nad wszystkim czuwali strażacy z jednostek OSP z terenu gminy Rzezawa. Za prawidłowy przebieg zawodów odpowiedzialni byli natomiast sędziowie z Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra