- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Razem z „Grupą Małopolanki tworzą…” pokażemy wyjątkowe kobiety z powiatu bocheńskiego!

20 wyjątkowych kobiet zostanie zaprezentowane w ramach akcji, którą „Grupa Małopolanki tworzą… Być Kobietą z pasją” realizuje razem z portalem bochniazbliska.pl. Akcja odbywa się w ramach 20-lecia powiatu bocheńskiego. Wydarzenie objęli patronatem: Adam Korta – starosta powiatu bocheńskiego, Cezary Stawarz – wójt gminy Trzciana i Wojciech Wrona – wójt gminy Żegocina.

-Projekt organizujemy z myślą o promowaniu aktywnych, pełnych pomysłów pań z pasją. Takich, które spełniają się w biznesie, ale też działalności społecznej – bo tytuł „Kobieta z Pasją” może mieć wiele twarzy! Chcemy, by uczestniczki projektu łączyła pasja, zaangażowanie oraz wiara we własne możliwości – wyjaśnia Iwona Dudziak pomysłodawczyni i założycielka „Grupy Małopolanki. tworzą… Być Kobietą z pasją”.

Pierwsza z niezwykłych pań, zostanie zaprezentowana już jutro – to Agata Bobowska z Rozdziela.

O kolejnych bohaterkach naszej akcji będziemy pisać systematycznie zarówno na portalu bochniazbliska.pl jak i zegocina.in

Czekamy też na zgłoszenia od naszych czytelników. Podpowiedzi, kto jeszcze mógłby się znaleźć w tym wyjątkowym gronie.

Zgłoszenia – zawierające imię i nazwisko oraz krótki opis pasji zgłaszanej osoby – prosimy wysyłać na adres mailowy: malopolanki@onet.pl


Na wszystkie Panie które zakwalifikujemy do projektu przygotowaliśmy sporo atrakcji i nagród ufundowanych przez partnerów naszej akcji czyli: Salon Fryzjerski Długie Krótkie z Bochni, Studio kosmetyczne Justyna Smoter, Klaudia Tokarz – Fotografia, Dance & Fitness Hause Bochnia.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra