- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

POWIAT BRZESKI. Uwaga ósmoklasiści! W czwartek i piątek zaplanowano Powiatowe Targi Edukacyjne

- REKLAMA -

To informacja, która powinna zainteresować uczniów, rodziców i pedagogów nie tylko z terenu powiatu brzeskiego. Od 9 do 10 marca w hali sportowej Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku i Liceum im. M. Kopernika w Brzesku zaplanowano  Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2023. Wydarzenie patronuje portal Bochnia Brzesko z bliska.

Targi edukacyjne skierowane są do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, celem zapoznania z pełną informacją dotyczącą kierunków kształcenia oraz ofertą edukacyjną placówek oświatowych powiatu brzeskiego na rok szkolny 2023/2024.

Przez dwa dni uczniowie i ich rodzice będą mogli odwiedzać  przygotowane stoiska szkół ponadpodstawowych powiatu brzeskiego.  Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z fachowej pomocy doradców zawodowych, pedagogów i  psychologów  oraz zorientować się w sytuacji na rynku pracy. 

Corocznie targi odwiedza ponad tysiąc uczniów oraz kilkudziesięciu nauczycieli  szkół podstawowych powiatu brzeskiego. Targi będą otwarte w godzinach 9.00-13.00

Uroczyste otwarcie Targów z udziałem Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy oraz wszystkich zaproszonych gości odbędzie się 9 marca  o godzinie 9:00.  Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęło 46 szkół podstawowych powiatu brzeskiego.

Organizatorami Targów  pod Patronatem Starostwa Powiatowego w Brzesku są: Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku, Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Brzesku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra