- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

POWIAT BOCHEŃSKI. Uroczyste pożegnanie długoletniej dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni [ZDJĘCIA]

Dziękuję za pracę i poświęcenie dla dobra mieszkańców Bocheńszczyzny, za pomoc, której udzieliła Pani potrzebującym przez te lata – mówił Adam Korta Starosta Bocheński do Elżbiety Paczyńskiej. Podczas ostatniej sesji odbyło się uroczyste pożegnanie  długoletniej dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni.


Elżbieta Paczyńska od wielu lat jest zaangażowana w pomoc mieszkańcom naszego powiatu. Kojarzymy ją z wielką energią i bijącą od niej radością z życia. Jej szczere oddanie dla dobra społeczności jest inspiracją dla nas wszystkich. Teraz przyszedł czas na realizację długo odkładanych planów, pasji i korzystanie z wolnego czasu. Wszystkiego najlepszego Pani Dyrektor  – mówi Adam Korta Starosta Bocheński.Elżbieta Paczyńska, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Uniwersytetu Łódzkiego, przez ponad 40 lat swojej zawodowej drogi związana była z samorządem lokalnym, a od 01.04.2000 r. jako Dyrektor PCPR wspierała mieszkańców powiatu w przezwyciężeniu codziennych wyzwań. Jej praca nie tylko przyniosła ulgę osobom z niepełnosprawnościami, ale również ofiarom przemocy i rodzinom w potrzebie.

W trakcie swojej pracy brała czynny udział w tworzeniu placówek pomocy społecznej, w tym budowie nowych obiektów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, powstaniu WTZ w Łapanowie i rozszerzeniu WTZ w Proszówkach, przy uruchomieniu ośrodków wsparcia przy ul. Koralina i w Cerekwi, a także ośrodka dziennego dla Seniorów i Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Podczas pandemii COVID-19 Elżbieta Paczyńska nie wahała się pomagać i wspierać mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, dając nieocenioną pomoc potrzebującym w tych trudnych czasach.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  OSINT

  04 marca 2024 godzina 10:43

  Świetne ujęcia z nazwą sieci Wi-Fi i hasłem…

 2. Avatar

  Pepe

  05 marca 2024 godzina 14:35

  Świetna osoba,dzięki za dobrą prace

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra