- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

POWIAT BOCHEŃSKI. Ranking Perspektyw 2024. Jak wypadły szkoły z Bocheńszczyzny?

- REKLAMA -

Trzy szkoły prowadzone przez powiat bocheński zostały wyróżnione tarczami najlepszych liceów i techników w Polsce w Rankingu Perspektyw. PLSP im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu otrzymało natomiast Srebrną Tarczę 2024.

1 LO Bochnia im. Króla Kazimierza Wielkiego zostało wyróżnione Srebrną Tarczą w prestiżowym Rankingu Perspektyw Najlepsze Licea 2024. Znalazło się na 38 miejscu w Małopolsce, natomiast w rankingu ogólnopolskim awansowało aż o 60 miejsc i zajęło 321. miejsce. To znakomite osiągnięcie, które świadczy o wysokim poziomie nauczania i zaangażowaniu uczniów i nauczycieli.

Technikum w Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni otrzymało Srebrną Tarczę i zajęło 113. miejsce w Polsce oraz 18. w Małopolsce. Natomiast Technikum w Zespół Szkół nr 3 w Bochni – Ekonomik, zdobyło 50. miejsce w Małopolsce i z dumą może pochwalić się Brązową Tarczą Najlepsze Technika 2024!

PLSP im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu otrzymało Srebrną Tarczę 2024 zajmując 50. miejsce w Małopolsce i 466. w Polsce w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2024.

– Cieszymy się, że nasze szkoły są miejscem, gdzie rozwijają się młode talenty i zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie. To wyjątkowe osiągnięcia, które świadczą o wysokim poziomie nauczania i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Dziękuję za Waszą ciężką pracę i poświęcenie w procesie edukacji – komentuje sukces Adam Korta – Starosta Bocheński.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Vigo

    13 stycznia 2024 godzina 01:09

    A gdzie jest 3 LO w Bochni? Jest czy zniknęło?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra