- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Posłowie Koalicji Obywatelskiej: Małgorzata Kidawa-Błońska, Anna Wojciechowska i Marek Krząkała w poniedziałek odwiedzą Brzesko

- REKLAMA -

15 maja br. (poniedziałek) do Małopolski zjadą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją „Tu Jest Przyszłość”. Spotkają się z mieszkańcami, we wszystkich powiatach Małopolski. Parlamentarzyści KO pojawią się również w powiecie brzeskim.


– Nasz powiat odwiedzą m.in. posłanka na Sejm RP Małgorzata Kidawa – Błońska, posłanka na Sejm RP Anna Wojciechowska oraz poseł na Sejm RP Marek Krząkała – wylicza Łukasz Pasierb przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie brzeskim. 


Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami Brzeska oraz powiatu brzeskiego, zaplanowane na 15 maja br. o godz. 17.30 w Auli budynku Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców  w Brzesku (32-800 Brzesko, ul. Ogrodowa 3).


Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji.

W ramach akcji organizujemy spotkania otwarte, prawdziwe i szczere, niereżyserowane, to nas odróżnia od naszej konkurencji politycznej, każdy będzie mógł zadać pytanie, każdy będzie mógł na to spotkanie wejść. Serdecznie zapraszam – dodaje Łukasz Pasierb, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w powiecie brzeskim.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra