- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Poseł Stanisław Bukowiec: działalność szpitala w Bochni nie jest zagrożona!

- REKLAMA -

Nie ma żadnego projektu rządowego w sprawie ewentualnych zmian w nadzorze właścicielskim nad szpitalami w Polsce, więc dyskusja w tym przedmiocie jest przedwczesna -przekonuje poseł Stanisław Bukowiec w wydanym przez siebie oświadczeniu.

Stanowisko jest pokłosiem wypowiedzi ministra zdrowia o reorganizacji systemu służby zdrowia. Zaniepokojeni wypowiedzią Adama Niedzielskiego są starostowie powiatów bocheńskiego i brzeskiego. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Dziś w sprawie zabrał głos poseł Stanisław Bukowiec.

„Minister zdrowia przedstawił jedynie mediom swoją opinię w tej sprawie, opierając się na różnych doświadczeniach z okresu pandemii. Ponieważ jednak pojawiły się nieprawdziwe informacje przepowiadające zamknięcie bocheńskiej placówki, chciałem wszystkich Mieszkańców uspokoić, iż działalność Szpitala w Bochni nie jest zagrożona.

Należę do grona osób, którym szczególnie zależy na funkcjonowaniu i rozwoju tejże placówki, co wielokrotnie udowodniłem w swej działalności publicznej. Jednocześnie apeluję do samorządowców o nieupolitycznianie tej sprawy”

Stanisław Bukowiec

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    JBC PIS

    12 stycznia 2021 godzina 17:05

    Pisiory tylko łgać umieją. Minister jedno a (p)oseł drugie. Naprawdę rzygać się chce tymi nieudacznikami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra