- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ponad 120 tys. zł zebrano podczas aukcji prac uczestników WTZ w Proszówkach

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

To absolutny rekord. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcji i w ten sposób wsparli nasz wyjazd rehabilitacyjny – powiedział Edward Firek, kierownik WTZ w Proszówkach podsumowując dzisiejszą aukcję.

O aukcji pisaliśmy TUTAJ

Zebrane dziś ponad 120 tys. zł – to rekord wszystkich dotychczasowych aukcji.

Najwięcej za prace zapłacili:

 • Maciej Słoma z firmy Werner Kenkel – 13 tys. zł za obraz „Bochnia- Rynek” z podpisem Rafała Trzaskowskiego,
 • Marcin Radzięta Sala weselna Arkadia – 12 tys. za obraz „Bochnia- Rynek” z podpisem Donalda Tuska,
 • Krystyna Klęsk – 9 tys. obraz „Gdańsk- Żuraw” z podpisem Donalda Tuska,
 • Piotr Waśniowski – 8 tys. zł Astat – obraz „Warszawa- Zamek Królewski” z podpisem Aleksandra Kwaśniewskiego,
 • Marcin Lemiowski – Gomar-Stal – 7,6 tys. zł obraz „Bochnia- Dawna ul. Białą” z podpisem Aleksandra Kwaśniewskiego,
 • Dawid Michalik „Equity Advisors” 5 tys. zł praca „Warszawa Łazienki” z podpisem Rafała Trzaskowskiego
 • Stalprodukt 4,5 tys. zł prca „Dawny widok na Zamek i Klasztor w Nowym Wiśniczu”.
 • Anna i Paweł Kozik „Katmandu” 4 tys. zł obraz „Warszawa Kolumna Zygmunta” z podpisem Rafała Trzaskowskiego.

Zgromadzone podczas aukcji fundusze zostaną przeznaczone na wypoczynek 35 uczestników WTZ. Na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny wyjeżdżają już 17 lipca.

14 komentarzy

14 Comments

 1. Avatar

  Gaga

  07 czerwca 2023 godzina 21:36

  Brawo brawo.. I jeszcze raz brawo.. Dziękuję za dra serca od ludzi dobrego serca.. Dla młodzieży.. Pelnosprawnej inaczej.. Gratulacje i oby tak dalej..A wszystkim wyjeżdżającym spokojnego. turnusu..

 2. Avatar

  Matka Polka

  07 czerwca 2023 godzina 21:42

  Wielkie brawa, jesteście WIELCY Kolejny rekord, który dzięki „dobremu sercu” tych wszystkich przybyłych ludzi został osiągnięty. WTZ kolejny raz pokazuje jak wiele robi dla swoich podopiecznych. Gratulacje dla kierownictwa i kadry za swój wkład w organizację tak wielkiego przedsięwzięcia

 3. Avatar

  KiM

  08 czerwca 2023 godzina 09:01

  Brawo, po raz kolejny pojawiły się „Bocheńskie Anioły” które tak sowicie wsparły finansowo Warsztaty Terapii Zajęciowej w Proszówkach. To dzięki Wam możliwa jest rehabilitacja i wakacyjny wypoczynek dla uczestników warsztatów.
  Słowa uznania należą się również dla Kierownika i wszystkich pracowników WTZ za ogromny wysiłek związany z organizacją, przygotowaniem aukcji i jej likwidacją po zakończeniu licytacji.

 4. Avatar

  Feliks

  08 czerwca 2023 godzina 09:45

  Wielkie gratulacje za bogactwo pomysłów twórczych i przepiękną ekspozycję prac wykonanych przez uczestników z WTZ w Proszówkach. Kolejny wielki sukces bo każda wylicytowana praca to dar serca przekazany na rehabilitację podopiecznych ośrodka i radość oraz satysfakcja dla nich. Jest to bardzo ważne, bo nadaje sens codziennym zmaganiom z pokonywaniem trudności i daje poczucie, ze są przyjaciele – ludzie dobrego serca, którym ich los nie jest obojętny. Świadczy to też, że WTZ dobrze sobie radzi i spełnia doskonale swoje funkcje rewalidacyjne waśnie w tym miejscu w Proszówkach. Jeszcze raz słowa szacunku i wielkie gratulacje dla twórców, organizatorów i nabywców tych pięknych prac, bo jest to wspólne dobro, które warto tworzyć – tak trzymać!

 5. Avatar

  MAREK P.

  08 czerwca 2023 godzina 11:01

  z takmi podpisami to obrazy chyba na rozpałkę do kominka!

  • Avatar

   Aaaa

   09 czerwca 2023 godzina 13:06

   A ochrona środowiska.
   Takie skarżenie terenu.

  • Avatar

   Mic

   09 czerwca 2023 godzina 20:10

   Dokładnie do pieca

 6. Avatar

  Oburzony rodzic

  08 czerwca 2023 godzina 14:20

  Cel szczytny i piękny. Wyniki świetne. Jednak, jak można nie napisać nazwiska autora najcenniejszych prac? To brak szacunku…
  A ważniejsze stały się kto te prace podpisał? A nie kto je tworzył???

 7. Avatar

  popo

  08 czerwca 2023 godzina 14:23

  Piękna inicjatywa. Trochę za dużo o politykach a za mało, a raczej nic o twórcach prac.

  • Avatar

   Aaa

   09 czerwca 2023 godzina 13:18

   Wszystko pod publikę ☹️
   Nic szczerości.Czym ci politycy przyczynili się do powstania tych prac.

 8. Avatar

  Feliks

  08 czerwca 2023 godzina 17:19

  Słowa uznania i wielkie gratulacje za bogactwo twórczości i przepiękną ekspozycję prac wykonanych przez uczestników z WTZ w Proszówkach. To wielki sukces bo każda wylicytowana praca to dar serca przekazany na rehabilitację podopiecznych ośrodka i radość oraz satysfakcja dla nich. To jest bardzo ważne dla twórców z WTZ można śmiało powiedzieć przepięknych dzieł sztuki, bo nadaje to sens codziennym zmaganiom z trudnościami i daje poczucie, ze są przyjaciele – ludzie dobrego serca, którym ich los nie jest obojętny. Jeszcze raz wyrazy szacunku i wielkie gratulacje dla twórców, organizatorów i nabywców tych pięknych prac, bo jest to wspólne dobro, które warto tworzyć – tak trzymać!

 9. Avatar

  Znajomy

  09 czerwca 2023 godzina 20:29

  Kolejny raz dzięki zaangażowaniu pracowników, uczestników oraz ich rodziców jak również ludzi dobrej woli i wielkiego serca można było przeprowadzić tak wspaniałe wydarzenie jakim była ta aukcja. Uczestnicy biorący udział w codziennych zajęciach na WTZ tworzą niesamowite prace ,są to osoby bardzo uzdolnione pod różnymi względami ,posiadający różne talenty. Sam miałem możliwość nie raz podziwiać jak pracują i tworzą swoje dzieła sztuki. Największą nagrodą dla podopiecznych WTZ jest na pewno to że dzięki tak licznym darczyńcom będą mogli wyjechać na kilkudniowy letni wypoczynek ,co będzie dla nich wynagrodzeniem za swoją ciężką pracę przez cały rok. Jeszcze raz ogromne brawa dla wszystkich uczestniczących w tym wydarzeniu. Życzę spokojnego i udanego wypoczynku dla wszystkich podopiecznych!!!

 10. Avatar

  Sara

  10 czerwca 2023 godzina 09:22

  Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach to wspaniałe osoby posiadające masę talentów i zdolności. Podczas zajęć tworzą niesamowite prace, które sama miałam możliwość nie raz oglądać w trakcie realizacji. Super że dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu uczestników ich rodziców oraz pracowników udało się zorganizować przedsięwzięcie jakim jest organizacja aukcji charytatywnej .Oczywiście bez Was darczyńców ,ludzi dobrej woli którym los osób niepełnosprawnych nie jest obojętny nie byłoby takiego sukcesu. Dzięki Wam podopieczni będą mieli możliwość letniego wypoczynku i regeneracji sił na następne miesiące pracy. Wszystkim ludziom o wielkim sercu serdeczne dzięki a podopiecznym gratuluję i życzę owocnego wypoczynku!

 11. Avatar

  Dami

  10 czerwca 2023 godzina 17:14

  Wspaniała inicjatywa. To naprawdę wspaniale, że praca pracowników WTZ i uczestników warsztatów przynosi takie efekty. Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra