- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Aukcja prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Proszówkach – ZDJĘCIA

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Setki prac wykonanych przez uczestników WTZ w Proszówkach trafiło pod młotek podczas aukcji, która odbyła się dziś w hali II LO w Bochni.

Wydarzenie otworzył Edward Firek, poprowadziła je Ewa Rachfalik i poseł Stanisław Bukowiec. Dwie pierwsze prace wykonane przez Agnieszkę Przybyło zostały sprzedane za 1300 zł każda. Trzecia z wystawionych prac także autorstwa Agnieszki z dedykacją prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i dodatkowo z egzemplarzem konstytucji z autografem prezydenta została wylicytowana za 7,6 tys. złotych.

Wyniki aukcji będą znane dziś popołudniu.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Fekiks

    07 czerwca 2023 godzina 18:02

    Wielkie gratulacje za bogactwo twórczości i przepiękną ekspozycję prac wykonanych przez uczestników z WTZ w Proszówkach. Pełna sala i obecność tylu przedstawicieli samorządu i różnych firm i osób świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu twórczością osób z niepełnosprawnościami. Jednocześnie trzeba podkreślić, że każda wylicytowana praca to dar serca przekazany na rehabilitację podopiecznych ośrodka i radość oraz satysfakcja dla nich. To bardzo ważne, bo nadaje sens codziennym zmaganiom z trudnościami i daje poczucie, ze są przyjaciele – ludzie dobrego serca, którym ich los nie jest obojętny. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla twórców, organizatorów i nabywców tych pięknych prac, bo jest to wspólne dobro, które warto tworzyć – tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra