- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Politycy PO w Bochni: Wiemy co zrobić, aby Polakom żyło się lepiej, aby nie było wszechobecnej drożyzny, aby inflacja nie rosła ZDJĘCIA, WIDEO

Fot. Małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Było spotkanie z samorządowcami, środowiskami medycznymi i oświatowymi. W poniedziałek w Bochni na zaproszenie Krzysztofa Nowaka radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego PO gościła dziś grupa parlamentarzystów w ramach akcji „Tu Jest Przyszłość”.

Do Bochni przyjechali: senator Alicja Chybicka i posłowie Kamila Gasiuk-Pihowicz, Elżbieta Gapińska i Krzysztof Truskolaski.

Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbyło się w sali konferencyjnej Restauracja Sąsiedzka. Wydarzenie poprzedził briefing prasowy. Podczas spotkania padło wiele pochwał pod adresem bocheńskiego szpitala.

-Byliśmy dziś w szpitalu powiatowym w Bochni. Jest to szpital piękny i niereprezentatywny dla innych szpitali powiatowych. Większość szpitali powiatowych jest zadłużona, ten szpital nie. W większości szpitali powiatowych dramatycznie brakuje personelu, tu nie chwalono się, że jest bardzo dużo, ale też nie padło ani jedno słowo, że jest za mało. Czyli ten personel, który pracuje w szpitalu jest personelem wystarczającym. Trafił się w Bochni bardzo dobry menadżer i to on spowodował, że popłynęły środki z różnych źródeł, które spowodowały, że szpital jest czyściutki (..) wszystko jest piękne kolorowe i przyjazne pacjentom – mówiła senator Alicja Chybicka.

-Wszyscy mamy świadomość, że przed nami jedno z ważniejszych zadań, przed którymi stajemy od kiedy jesteśmy w polityce, a mianowicie odsunięcie od władzy ludzi, którzy zepchnęli Polskę w bagno autorytaryzmu – podkreślała poseł Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Podczas spotka z nauczycielami mówiliśmy o odpartyjnieniu szkół, podwyższeniu zarobków dla nauczycieli, odchudzeniu podstawy programowej. Mówiliśmy o tym, aby szkoła przyjęła na siebie cześć innych zadań, które do tej pory wykonują rodzice – zapewniała poseł Elżbieta Gapińska.

Jesteśmy dziś w Małopolsce bo tu jest przyszłość, w Bochni jest przyszłość. Wiemy co zrobić, aby Polakom żyło się lepiej, aby nie było wszechobecnej drożyzny, aby inflacja nie rosła, aby urzędnicy i pisowscy aparatczycy nie śmiali się nam w twarz. Chcemy by w Polsce żyło się normalnie, dobrze – mówił w Bochni poseł Krzysztof Truskolaski.

13 komentarzy

13 Comments

 1. Avatar

  STOP

  15 maja 2023 godzina 21:21

  Jakbym słyszał senatora Kozioła z Rancza – „Wiemy jak to zrobić”. To może w końcu usłyszę od was jak? Takie banały i pier…oły to możecie sobie nawzajem opowiadać.

  • Avatar

   TAKA PRAWDA

   16 maja 2023 godzina 08:50

   ranczo 2zero

  • Avatar

   Bochnianka

   16 maja 2023 godzina 13:54

   Ale jaja ale mądrości a na sali same komuchy

  • Avatar

   Anonim

   16 maja 2023 godzina 18:23

   Cała nie-wyjawiona tajemnica programowa po-gości, to-
   20% bezrobocie, nima a będzie dla po-prawnych.

 2. Avatar

  Krzysiek

  16 maja 2023 godzina 07:58

  Szkoda że nie przywieźli jeszcze Rudego Donka. Ludzie z hali szykowali się z jajkami na niego.

 3. Avatar

  TAKA PRAWDA

  16 maja 2023 godzina 08:54

  ranczo 2zero

 4. Avatar

  Bullba

  16 maja 2023 godzina 11:46

  „Wiemy jak to zrobić”. Będziemy się uśmiechać i będzie dobrze. Jesteśmy po szkole dla uśmiechniętych, to się na tym znamy.

  • Avatar

   Babcia

   16 maja 2023 godzina 13:51

   Baju baju baj

  • Avatar

   Polka

   16 maja 2023 godzina 13:53

   och sala pełna tłok że nie można wejść???? Na sali same komuchy a mądrości że powalałoj

 5. Avatar

  Z Bochni

  16 maja 2023 godzina 15:04

  Szkoda że jak PO rządziło to wredy nie wiedzieli i jeszcze pytanie czy jak będzie coś nie tak to dalej będą skarżyć Unii i prosić o kary dla samych siebie. Żenada i brak wstydu…

 6. Avatar

  stefan

  16 maja 2023 godzina 15:47

  Wyglada to jak prezentacja poscieli medycznej.

 7. Avatar

  Bochnianin

  16 maja 2023 godzina 17:32

  Pieprzenie kotka za pomocą młotka, byle tylko dorwać się do koryta…

 8. Avatar

  Sofija

  16 maja 2023 godzina 19:34

  Nigdy już nie możecie poWrócić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra