- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Policjanci przez kilometr ścigali go po lesie

- REKLAMA -

Bocheńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zaskoczony mężczyzna, próbował uciec do lasu. Nie udało mu się jednak wymknąć stróżom prawa.

– Zatrzymany to 31-letni mieszkaniec Bochni, znany policji z uwagi na kryminalną przeszłość. Liczne konflikty z prawem doprowadziły do tego, że Sąd Rejonowy w Brzesku orzekł wobec 31-latka karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy – wyjaśnia Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

Mężczyzna jednak nie stawił się w określonym czasie do odbycia kary, w związku z czym sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego.

Policjanci z bocheńskiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób ustalili, że ów mężczyzna może znajdować się na terenie jednej z dwóch wytypowanych miejscowości powiatu bocheńskiego.

Kilka dni temu. podczas patrolu Mikluszowic policjanci dostrzegli poszukiwanego w momencie kiedy ten wychodził z pobliskiego sklepu, gdzie kupował alkohol.

31-latek widząc policjantów podjął próbę ucieczki do pobliskiego lasu, gdzie po niespełna kilometrowym biegu przez leśne zarośla został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego.

Jak się wkrótce okazało, zatrzymany 31-latek tuż przed pościgiem kolejny raz złamał prawo, ze sklepu z którego wychodził skradł piwo.

Mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, skąd po wykonanych czynnościach został odwieziony do zakładu karnego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra