- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Policjanci przez kilometr ścigali go po lesie

Bocheńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zaskoczony mężczyzna, próbował uciec do lasu. Nie udało mu się jednak wymknąć stróżom prawa.

– Zatrzymany to 31-letni mieszkaniec Bochni, znany policji z uwagi na kryminalną przeszłość. Liczne konflikty z prawem doprowadziły do tego, że Sąd Rejonowy w Brzesku orzekł wobec 31-latka karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy – wyjaśnia Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

Mężczyzna jednak nie stawił się w określonym czasie do odbycia kary, w związku z czym sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego.

Policjanci z bocheńskiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób ustalili, że ów mężczyzna może znajdować się na terenie jednej z dwóch wytypowanych miejscowości powiatu bocheńskiego.

Kilka dni temu. podczas patrolu Mikluszowic policjanci dostrzegli poszukiwanego w momencie kiedy ten wychodził z pobliskiego sklepu, gdzie kupował alkohol.

31-latek widząc policjantów podjął próbę ucieczki do pobliskiego lasu, gdzie po niespełna kilometrowym biegu przez leśne zarośla został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego.

Jak się wkrótce okazało, zatrzymany 31-latek tuż przed pościgiem kolejny raz złamał prawo, ze sklepu z którego wychodził skradł piwo.

Mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, skąd po wykonanych czynnościach został odwieziony do zakładu karnego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra