- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Policja zatrzymała 33-latka poszukiwanego listem gończym. Miał przy sobie narkotyki

- REKLAMA -

Policjanci z Bochni zatrzymali poszukiwanego listem gończym 33-latka z powiatu brzeskiego. Wpadł, gdy kierował samochodem – mimo orzeczonego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie narkotyki. Za posiadanie tych niedozwolonych substancji została zatrzymana również 27-letnia partnerka mężczyzny.

Policjanci z Bochni prowadzili działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu 33-latka z powiatu brzeskiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wieliczce.

Miał on do odbycia karę 6 miesięcy więzienia za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dodatkowo zarządzenie wydał również Sąd Rejonowy w Bochni, którego decyzją 33-latek miał do odsiadki kolejne 1,5 roku za przestępstwa narkotykowe.

Mężczyzna został zatrzymany w środę godzinach wieczornych w Brzesku, gdy kierował audi. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Amfetaminę zabezpieczono także w jego miejscu zamieszkania. Policjanci zatrzymali też 27-letnią partnerkę 33-latka. Ona także miała przy sobie narkotyki. Łącznie zabezpieczono prawie 400 gramów amfetaminy i blisko 8 gramy mefedronu.

33-latkowi za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi nawet 5 lat więzienia. Na mężczyznę czekają również już wydane wyroki Sądów w Bochni i Wieliczce – łącznie ponad 2 lata pozbawienia wolności.

Zarówno 33-latek jak i 27-latka z powiatu brzeskiego odpowiedzą również za posiadanie środków odurzających lub psychotropowych, za które grozi kara do do 10 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra