- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Podpisano umowę na dofinansowanie rozbudowy ulicy Szkolnej w Krzeczowie ZDJĘCIA

- REKLAMA -

W Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyło się uroczyste podpisanie umowy na udzielenie Gminie Rzezawa dotacji w wysokości ponad 1,7 mln zł pochodzącej z Rządowego Programu Rozwoju Dróg. Otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na kompleksową rozbudowę ulicy Szkolnej w Krzeczowie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów z terenu powiatu bocheńskiego i brzeskiego, którym zostały przyznane dotacje z Rządowego Programu Rozwoju Dróg na inwestycje związane z rozwojem infrastruktury drogowej.

Wśród nich był wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej, któremu towarzyszyła zastępca Skarbnika Gminy Agnieszka Sumara. W tym miejscu warto podkreślić, że dokładna kwota dotacji dla Gminy Rzezawa wyniosła 1 703 257 zł.

Dzięki tym środkom już niedługo będzie można ruszyć z inwestycją drogową w Krzeczowie przy ulicy Szkolnej, która jest bardzo wyczekiwana zarówno przez samych mieszkańców, jak i całą społeczność szkolno-przedszkolną. Inwestycja ta przyczyni się w zdecydowany sposób do zwiększenia bezpieczeństwa w tym miejscu.

Gospodarzem uroczystości, która odbyła się 17 marca w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku, był  Starosta Brzeski Andrzej Potępa. Wśród gości byli natomiast m.in. Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz oraz Posłanki na Sejm RP Józefa Szczurek-Żelazko i Anna Pieczarka.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra