- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Podczas czwartkowej akcji zebrali ponad 12 litrów krwi! ZDJĘCIA

Fot. Klub hdk KPP w Brzesku
- REKLAMA -

Duże brawa dla policjantów, strażaków, pracowników prokuratury, a także mieszkańców Brzeska, którzy odpowiedzieli na apel klubu HDK działającego przy KPP w Brzesku i oddali krew podczas zorganizowanej w czwartek akcji.

Jak zawsze w pełni profesjonalna i świetnie zorganizowana ekipa mobilnego punktu poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zarejestrowała podczas akcji 35 osób, które chciały podzielić się tym bezcennym „darem” jakim jest krew. Ostatecznie 27 osobom udało się oddać 12 350 ml, co – jak podkreślają organizatorzy – jest bardzo dobrym wynikiem.

Dzięki partnerom akcji BrunoPCV , P.P.H.U NITUS Piotr Nowak oraz właścicielom Gospodarstwa Rolnego KOWAL uczestnicy akcji mogli skorzystać ze zdrowych przekąsek i posiłku regeneracyjnego oraz w ramach podziękowania otrzymać okolicznościowe gadżety i upominki.

Inicjatorami akcji zorganizowanej na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brzesku był Klub Honorowych Dawców Krwi KPP w Brzesku oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Krzysio

    07 października 2022 godzina 12:53

    Z maseczką zawsze bezpieczniej. Ze zdjęć wynika tym razem że jak się siedzi to wirus się przenosi, a jak stoi to już nie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra