- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Po długiej przerwie rusza basen w Brzesku. Od poniedziałku dzieci i młodzież mogą z niego korzystać za 1 zł!

- REKLAMA -

Kryta Pływalnia będzie czynna od soboty. Na klientów pływalni czeka niespodzianka. To tańsze bilety dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Od poniedziałku za godzinę pobytu na basenie zapłacą oni tylko 1 zł. Promocja będzie obowiązywała do końca wakacji.

Zmian będzie więcej. Przerwę w pracy basenu pracownicy obiektu wykorzystali na niezbędne remonty.

Co zrobiono?

 • Usunięto wszelkie usterki w niecce basenowej. Zregenerowane zostały złoża filtracyjne, czyli znajdujące się w filtrach materiały takie jak węgiel, piasek kwarcowy, antracyt czy dolomit. 
 • Wykonano też uzupełniającą instalację w celu usprawnienia istniejącej technologii uzdatniania wody. Pozwoli to obniżyć koszty eksploatacyjne poprzez wydłużenie cyklów wstecznego płukania z częstotliwości co 2-3 dni do cyklu 4-5 dni. Zmniejszy się zużycie wody, tym samym zmaleje ilość ścieków. Mniej też zużyje się energii do podgrzewania wody. Nie bez znaczenia jest fakt, że poprawią się parametry wody po jej uzdatnieniu. Nastąpi redukcja chloru związanego, dzięki czemu woń tego gazu będzie prawie niewyczuwalna, a sama woda będzie bardziej klarowna. Koszt tej inwestycji to 53 tysiące złotych.
 • Zakupiono i zamontowano pięć lin tłumiących fale w basenie pływackim.
 • W celu zwiększenia bezpieczeństwa klientów zostały zakupione i zainstalowane trzy lustra służące do obserwacji przez ratowników tzw. martwych stref.
 • Klienci krytej pływalni będą mieć do dyspozycji pięć urządzeń do bezdotykowej dezynfekcji rąk.
 • Zmiany zauważalne są też na zewnątrz pływalni. Odnowione zostało ogrodzenie działki, na której znajduje się ten obiekt.
2 komentarze

2 Comments

 1. Anonim

  02 lipca godzina 13:25

  Kiedy ruszy basen w Proszówkach?

 2. Robert K.

  02 lipca godzina 20:50

  Pewnie jak Zając skończy kampanie Dudy bo na razie nie ma czasu. jak pacan pozwalniał pracowników to kto będzie pracował no chyba że znajomków. Lamus Pisdowski Zając rozłożył już lodowisko to i rozłoży basen bo przecież gość nie ma pojęcia o prowadzeniu takiej działalności, ale już niedługo może powierzone mu zostanie kierowanie nowo budowaną halą sportową bo Bzdek w zamian za poparcie Pisdolotow odda mu kolejny obiekt do zgnojenia .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra