- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Od wczoraj 8 nowych przypadków COVID-19 w powiecie bocheńskim, dwa w brzeskim

- REKLAMA -

Z najnowszego raportu PSSE w Bochni wynika, że od wczoraj na terenie powiatu bocheńskiego mamy 8 nowych przypadków koronawirusa, w powiecie brzeskim dwa.

A jak to wygląda w Małopolsce?

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 282 osób. To 171 kobiet i 111 mężczyzn, w wieku od roku do 96 lat, z Krakowa (75 osób), powiatu wadowickiego (31 osób), nowotarskiego (29 osób), tatrzańskiego (20 osób), nowosądeckiego i myślenickiego (po 18 osób), krakowskiego (14 osób), wielickiego (10 osób), bocheńskiego i limanowskiego (po 8 osób), suskiego i oświęcimskiego (po 7 osób), Tarnowa i powiatu tarnowskiego (po 6 osób), Nowego Sącza i powiatów: miechowskiego, olkuskiego (po 5 osób), gorlickiego i chrzanowskiego (po 3 osoby), brzeskiego (2 osoby) oraz powiatów: dąbrowskiego, proszowickiego (po 1 osobie).

Aktualnie 23 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 11 783 osób.

Jest też informacja o kolejnych 123 ozdrowieńcach z naszego województwa. To 65 kobiet i 58 mężczyzn, w wieku od 4 do 86 lat, z Krakowa (37 osób), powiatu myślenickiego (19 osób), nowotarskiego (14 osób), krakowskiego i tatrzańskiego (po 10 osób), limanowskiego (7 osób), olkuskiego (6 osób), suskiego (5 osób), powiatów: chrzanowskiego, nowosądeckiego (po 3 osoby), bocheńskiego, brzeskiego, wadowickiego (po 2 osoby) oraz powiatów: gorlickiego, oświęcimskiego, miechowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 8861 ozdrowieńców.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra