- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Nie żyje Grzegorz Data instruktor modelarstwa w MDK w Bochni. Miał 52 lata

Fot. Aleksandra Fortuna-Nieć
- REKLAMA -

W sobotę 9 stycznia, w wieku 52 lat zmarł Grzegorz Data wieloletni instruktor modelarstwa lotniczego w Miejskim Domu Kultury.

Człowiek o wielkiej pasji. – czytamy na stronie MDK – Niezwykle oddany swoim uczniom, poświęcał im zdecydowanie więcej czasu niż wynikało z harmonogramu zajęć Klubu Modelarstwa Lotniczego im. Dywizjonu 316 działającego w MDK.

Przynosiło to znakomite efekty w postaci Pucharów Polski i medali w Mistrzostwach Polski. Był nie tylko instruktorem ale także zawodnikiem i sędzią. Jego największym sukcesem było zdobycie tytułu mistrza Polski w klasie F1A i Pucharu Polski w klasie F1H w 2012 r. W tym samym roku bocheńscy zawodnicy zajęli drużynowo 3. miejsce. Za swoje osiągnięcia został odznaczony złotą odznaką modelarską z diamentem Aeroklubu Polskiego.

Pan Grzegorz był po prostu dobrym człowiekiem. Skromnym, pracowitym, bardzo cierpliwym, niezwykle życzliwym, zawsze uśmiechniętym. Będzie Go bardzo brakowało. Bocheńskie modelarstwo poniosło niepowetowaną stratę.

Pogrzeb ś.p. Grzegorza Daty odbędzie się w kościele parafialnym w Pogwizdowie w piątek 15 stycznia 2021 r. o godzinie 11.30.

2 komentarze

2 Comments

  1. Anonim

    12 stycznia 2021 godzina 15:33

    Dobry człowiek. Niech spoczywa w pokoju.

  2. Anonim

    13 stycznia 2021 godzina 23:52

    Wielka strata. Kondolencje dla rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra