- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

NASZ NEWS. Dobra wiadomość dla mieszkańców Brzeska! CANPACK FPN buduje nową halę za 50 mln USD!

- REKLAMA -

Informacja została potwierdzona podczas spotkania, które odbyło się dziś w brzeskim magistracie. Hala z najnowocześniejszą linią produkcyjną wieczek powstanie właśnie w Brzesku.

– Cieszę się bo to kolejna duża inwestycja w naszym mieście. Potwierdza się fakt, że Grupa wraca do „korzeni”, bo w Brzesku udało się stworzyć dobry klimat do inwestycji – podkreśla w rozmowie z portalem Bochnia Brzesko z Bliska Tomasz Latocha burmistrz Brzeska.

W omówieniu planów inwestycyjnych w brzeskim magistracie uczestniczył Peter Kubenki – General Menager CANPACK Alu Division Poland oraz Robert Budzyn – Dyrektor ds Operacyjnych FPN wraz z przedstawicielami kadry kierowniczej FPN Agnieszką Pudełek i Wojciechem Przybyło.

Warto wspomnieć, że to kolejna ważna inwestycja firm Grupy CANPACK po zakończonej właśnie, trwającej rok budowie hali z linią produkcyjną wieczek „L2019”, której koszt wyniósł 16 mln USD.

12 komentarzy

12 Comments

 1. Leniwiec

  07 kwietnia 2021 godzina 19:45

  Tytuł coś niezgodny z treścia…

 2. ZadOwolony

  08 kwietnia 2021 godzina 02:40

  Jaka dobra wiadomość haha Latocha na halę niech dyma za śmieszne pieniądze a nie nadyma się jak Paw Inwestycje pfff ludzi mają głęboko w poważaniu wszystko układy i pociotki albo dupowłazy Klan-Pack

 3. Anonim

  08 kwietnia 2021 godzina 06:31

  Coś to przeterminowane. Hala juz dawno jest. Nawet maszyny juz tłoczą wieczka.

 4. Dobry jest

  08 kwietnia 2021 godzina 06:33

  w Brzesku udało się stworzyć dobry klimat do inwestycji

  A niby w jaki sposób? Budują na swoim terenie i miasto nie ma nic do tego.

  • Radny

   08 kwietnia 2021 godzina 20:51

   Psychopata został szefem miasteczka. Gość naprawde ma coś nierówno pod sufitem. Ktoś rozbudowuje na własnym terenie biznes a ten oszołom sie podłącza jak pod swoje.

 5. Z.S.

  08 kwietnia 2021 godzina 09:14

  Nie bardzo rozumiem czemu są te ochy i achy. Po 1 Firma Canpack zamierza wybudować kolejną halę za własne pieniądze na własnej ziemi, której jest właścicielem. Jaka tu zasługa Burmistrza ? A po 2 czy ktoś lajkujących ten post pracował kiedys na hali produkcyjnej w CP ? W huku i wysokiej temperaturze? Nie ma się czym cieszyć ani klaskać, taka praca to są ludzkie dramaty i choroby. Ale lajkujący i dający serduszka, to jak widzę najczęściej urzędnicy siedzący za biureczkiem…. Jestem ciekaw czy ktoś z pracujących na hali ma odmienne zdanie niż moje i jest zadowolony z tego faktu .

 6. Tomuś kłamczuszek

  08 kwietnia 2021 godzina 21:04

  Król fejsbuka Tomasz Latocha kopie sie z internautami na fejsbuku worowadzając w błąd opinię publicznà. To żadna zasługa jego gabinetu że Canpack na swoim terenie sobie coś buduje. Zwykłe pijarowe kłamstwo.

 7. Kaligula

  08 kwietnia 2021 godzina 21:19

  Ten samorząd to jednak są ogórki hahahaha. Za chwile jak cos zbudujesz na swoim to wszystko bedzie zasługa tej odNowy hahahahaha

  W PSL to jednak głąbów nie brakuje.

 8. Obserwator z okolic

  08 kwietnia 2021 godzina 21:30

  Mesjasz Tomasz Latocha……hipokryzja i narcyzm godny pożałowania.

 9. Zaradna Krysia

  08 kwietnia 2021 godzina 21:34

  To ile tych hal do produkcji wieczek ? Bo już się zgubiłam . Jedna stoi .Teraz druga ?. Coś tu kręcicie Latoszka Hipolicie.

 10. Kier

  09 kwietnia 2021 godzina 05:58

  Mistrz od przecinania wstazek i przemowien tyle ze to dziela typu oświetlenie bożonarodzeniowe lub pisanki.

 11. Rybak z Olszyn

  09 kwietnia 2021 godzina 07:10

  Ojejku nie ma sie czym pochwalić to już z butami w prywatne biznesy wchodzi.

  Fan światełek kamerek nagrywania screenowania i robienia selfie kurtyn wodnych i remiz OSP. Żałosne to przedstawienie. A dług miasta na koniec kadencji przewidywany na około 80 milionów złotych albo nawet 100 milionów. Mają rozmach w propagandzie sukcesów nie swoich niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra