- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Najnowszy raport z Małopolski. W Bochni bez zmian, w Brzesku dwa nowe przypadki COVID-19

- REKLAMA -

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 80 osób. To 49 kobiet i 31 mężczyzn, od roku do 78 lat, z Krakowa (21 osób), powiatu nowosądeckiego (17 osób), oświęcimskiego (11 osób), krakowskiego (8 osób), nowotarskiego (6 osób), tatrzańskiego (5 osób), Nowego Sącza (3 osoby), powiatów brzeskiego, miechowskiego i wadowickiego (po 2 osoby) oraz chrzanowskiego, myślenickiego i suskiego (po 1 osobie).

Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 7488 osób.

Jest też informacja o kolejnych 105 ozdrowieńcach z naszego województwa. To 51 kobiet i 54 mężczyzn, w wieku od 9 miesięcy do 87 lat, z powiatu nowosądeckiego (60 osób), Nowego Sącza (24 osoby), powiatu nowotarskiego (6 osób), Krakowa i powiatu olkuskiego (po 4 osoby), wielickiego (3 osoby) oraz krakowskiego i oświęcimskiego (po 2 osoby), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 3479 ozdrowieńców.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra