- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Marek Rudnik: Warto zapoznać się życiorysami kandydatów, wypowiedziami, co sobą reprezentują, jaki mają dorobek życiowy i zawodowy – OŚWIADCZENIE

- REKLAMA -

W sprawie wyborów burmistrza oświadczenie wydał także Marek Rudnik, który w pierwszej turze głosowania wywalczył trzeci wynik. – Uważam, że Mieszkańcy Bochni „Mają Swój Rozum ” i nie potrzebują niczyjej podpowiedzi, która będzie oczywiście podpowiedzią subiektywną a nie obiektywną, z przyczyn które niebawem poznamy w momencie, kiedy nowo powołany Burmistrz rozpocznie rozdawanie intratnych posad w tym posad swoich zastępców, prezesów spółek i wielu innych – czytam na Fb Marka Rudnika.

Poniżej pełna treść oświadczenia:

Szanowni Mieszkańcy Bochni

W ostatnich dniach mamy prawdziwy wysyp różnego rodzaju oświadczeń medialnych osób – w tym byłych kandydatów , w temacie kogo należy poprzeć w drugiej turze wyborczej na Stanowisko Burmistrza Miasta Bochnia

Wielu mieszkańców w tym moich wyborców pyta również mnie o to kogo ja polecam i na kogo warto zagłosować w wyborach 21 kwietnia.

Po długim namyśle stwierdziłem, że nie będę naszym Wyborcom- Mieszkańcom Bochni sugerował na którego z Kandydatów ostatecznie postawić. Uważam, że Mieszkańcy Bochni „Mają Swój Rozum ” i nie potrzebują niczyjej podpowiedzi ,która będzie oczywiście podpowiedzią subiektywną a nie obiektywną, z przyczyn które niebawem poznamy w momencie, kiedy nowo powołany Burmistrz rozpocznie rozdawanie intratnych posad w tym posad swoich zastępców, prezesów spółek i wielu innych.

Podejmując decyzję, kto i jaki ma być Nowy Burmistrz Miasta Bochnia należy przez ostatnie dni kampanii wyborczej zapoznać się życiorysami kandydatów, wypowiedziami, co sobą reprezentują, jaki mają dorobek życiowy i zawodowy, co zrobili dla Bochni i jej mieszkańców, jakie mają doświadczenie w pracy z ludźmi i w samorządzie.

Oczywiście namawiam do udziału w wyborach samorządowych 21 kwietnia ale do Uczestnictwa Świadomego, Zgodnego ze Swoim Sumieniem i Odpowiedzialnością za Nasze Miasto.

Jeśli ktoś z mieszkańców nie ma przekonania wewnętrznego na kogo zagłosować , nie posiada wiedzy o kandydatach i pozostawia to „swoistemu przypadkowi” tak w jednym jak i drugim przypadku to lepiej pozostać w domu nie kierując procesu wyborczego w stronę przypadkowego wyboru.

Z wyrazami szacunku Marek Rudnik

16 komentarzy

16 Comments

 1. Avatar

  Uczciwy

  18 kwietnia 2024 godzina 11:20

  Popieramy w całości Oświadczenie Pana Marka Rudnika!!!!!!

  • Avatar

   Ania

   18 kwietnia 2024 godzina 22:21

   Również popieram i dobrze że poparł Pana Sobasa. Nie dla KOalicji stołkowej tj „Inspirujemy POlityczną KOrupcję”

 2. Avatar

  Anonim

  18 kwietnia 2024 godzina 15:04

  TAK zgadzam się z Panem Rudnikiem.Jesli ktoś jest niezrientowany w tak ważnym dla nas temacie to niech pozostanie w domu, aby później narzekać. Tacy niestety jesteśmy, na szczęście nie wszyscy.Bardzo Was mieszkańcy naszego pięknego miasta proszę o rozsądek. Pozdrawiam i w niedzielę do urn!!!!.

 3. Avatar

  nn

  18 kwietnia 2024 godzina 16:29

  Rudnik teraz stoi okrakiem ale w poniedzialek zglosi sie do osoby ktora wygrala ,

  • Avatar

   Zb

   18 kwietnia 2024 godzina 21:03

   pewnie masz rację dlatego ta ostrożność

  • Avatar

   Idźmy na wybory

   19 kwietnia 2024 godzina 10:32

   Słaba zagrywka ze strony Pana Rudnika. Teraz nie wybierze nikogo, ale w poniedziałek odezwie się do tego kto wygra. Namawianie do pozostania w domu jest poniżej krytyki, szkoda że tak wiele osób tego nie rozumie. Każdy z nas ma głos, każdy ma prawo do decyzji. Ci którzy zostaną w domu będą mieli później najwięcej do powiedzenia …

 4. Avatar

  Pozdrawiam.

  18 kwietnia 2024 godzina 17:10

  Kogo Bochniaki nie wybierzecie i tak będzie Wam źle!!!,macie to w genach a Wy byli kandydaci już przestańcie mieszać w głowach wyborcom swoimi MĄDROŚCIAMI !!!

  • Avatar

   Stokuba

   18 kwietnia 2024 godzina 20:26

   A ja się nie zgadzam. P. Marek ma swoje poglądy chyba i wie kogo on poprze. Chyba, że jest tak jak ktoś napisał- siedzi okrakiem… I faktycznie później będzie mógł pójść do każdego z nich… niezły z niego „dyplomata”… Ja napiszę tak- wybór należy do nas. Możemy wybrać kogoś młodego z nowym spojrzeniem na miasto albo kogoś starszego co będzie oznaczało stagnację dla miasta. Przynależność partyjna nie gra tu roli. Bo każdy z nich wepchnie swoich na stołki.

 5. Avatar

  Gość P

  18 kwietnia 2024 godzina 17:54

  Tylko głosując – mamy Prawo wnioskować i wymagac, w sprawach ważnych dla Nas samych i Mieszkancow Naszego Miasta.

  • Avatar

   Bochnianin

   18 kwietnia 2024 godzina 20:08

   Kobieta jako Burmistrz jest istotną zmianą dla rozbicia różnych układów, które prowadzą do dużo wyższych oplat za zbiórkę odpadów i innych oraz do każdego przetargu miasto dopłaca bezkrytycznie inwestorom. Pani ma cechy, ktore pozwolą lepiej gospodarować w Bochni. Kobieta to lepszy wybór

 6. Avatar

  Adaam

  18 kwietnia 2024 godzina 20:30

  To pokazuje że P. Rudnik albo nie ma swojego zdania albo jest oślizły i tak lawiruje by móc współpracować z każdym.Po co prześwietlać życiorysy? Ważne jakim jest człowiekiem a nie jaki ma życiorys.

 7. Avatar

  Kuba

  18 kwietnia 2024 godzina 21:24

  Śmiechu warte, całe oświadczenie, nasze prawo i obowiązek to iść na wybory i głosować na ludzi doświadczonych w tym wypadku na Pana Sobasa !

 8. Avatar

  uczciwy

  18 kwietnia 2024 godzina 21:27

  Mieszkańcy Bochni mają Wybór!!! Ten wybór zaakcentowali w pierwszej turze wyborów 7 kwietnia 2024r…

 9. Avatar

  Uczciwy

  18 kwietnia 2024 godzina 21:37

  Mieszkańcy Bochni mocno zaakcentowali 7 kwietnia 2024 r .SWÓJ WYBÓR…do końca zawalczą oddając ostatecznie, jedyny głos na odpowiedzialnego, doświadczonego ,zaangażowanego bez reszty samorządowca, dla miasta Bochni i Jej Mieszkańców …

 10. Avatar

  Pach i Woźniczka

  19 kwietnia 2024 godzina 09:35

  Kto jest młody w tym towarzystwie? Lysy, który stoi za Pachem? 50 letni Woźniczka? Łacna? Wymiotować się już chce tym rozróżnianiem.. Dla mnie, 30-latka, ważne jest przygotowanie do pełnionej funkcji a nie fałszywe uśmiechy.

 11. Avatar

  bochnianin

  19 kwietnia 2024 godzina 10:44

  Bardzo słabe podejście Panie Rudnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra