- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Małopolska. 997 zakażonych, kolejni ozdrowieńcy także w Bochni i Brzesku

- REKLAMA -

Służby prasowe wojewody przekazały informację o kolejnych ozdrowieńcach. To 12 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 13 do 74 lat, z Krakowa (6 osób), powiatu wielickiego (5), brzeskiego (3) oraz krakowskiego, bocheńskiego, suskiego, myślenickiego i tatrzańskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 307 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły jednak także zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie są 2 kobiety i 3 mężczyzn, w wieku od 27 do 59 lat, z powiatu myślenickiego (2), limanowskiego (2) i suskiego (1). Jedna osoba jest hospitalizowana, a pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 997 osób.

Jest też przykra informacja o śmierci 67-letniej kobiety, mieszkanki Krakowa, która przebywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19. Zmarła miała choroby współistniejące. Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 32.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra