- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ludwik Węgrzyn ostro o oświadczeniu Stanisława Bukowca

- REKLAMA -

Nie milkną echa wypowiedzi ministra zdrowia Adama Niedzielskiego w sprawie restrukturyzacji służby zdrowia, a dokładniej szpitali powiatowych. Na oświadczenie posła Stanisława Bukowca TUTAJ, który starał się uspokoić nastroje, ostro zareagował były starosta bocheński Ludwik Węgrzyn.

– Planowane przez Twój Rząd zmiany sytuacji właścicielskiej szpitali powiatowych to nie jest sygnał o ich likwidacji to tylko zamiar ich bolszewickiej nacjonalizacji (upaństwowienia ). To próba ukradzenia samorządom majątku w który społeczeństwo gmin i powiatów włożyło w ostatnich 20 latach miliardy złotych na inwestycje, remonty i doposażenie w nowoczesny sprzęt – napisał na FB Ludwik Węgrzyn odpowiadając Stanisławowi Bukowcowi.

Ludwik Węgrzyn napisał także: „Pusty śmiech poprzez łzy z rumieńcem wstydu na twarzy wywołało u mnie oświadczenie Pana Posła STANISŁAWA BUKOWCA. Posła Zjednoczonej Prawicy ukrywającego swoją twarz za szyldem formacji Porozumienie. Panie pośle Stanisławie Bukowiec wybrańcu bocheńskiego suwerena – albo niczego się nie nauczyłeś pracując w samorządzie gminnym , wojewódzkim a obecnie w sejmie, albo traktujesz społeczeństwo Bochni tak jak Twój idol Jacek Kurski szef TVP – ,, że ciemny lud wszystko kupi ” Twój brak profesjonalizmu a zwłaszcza kłamliwe, pokrętne tłumaczenie faktów jest porażający. Planowane przez Twój Rząd zmiany sytuacji właścicielskiej szpitali powiatowych to nie jest sygnał o ich likwidacji to tylko zamiar ich bolszewickiej nacjonalizacji (upaństwowienia ). To próba ukradzenia samorządom majątku w który społeczeństwo gmin i powiatów włożyło w ostatnich 20 latach miliardy złotych na inwestycje, remonty i doposażenie w nowoczesny sprzęt.

Dla poprawy standardu leczenia swoich obywateli. Jak można tak ignorować wypowiedź Ministra Zdrowia z Twojej opcji o zamiarach przeprowadzenia takiej operacji. Uderz się w własne piersi i zrób sobie i nam, Twoim wyborcom rachunek sumienia ile razy podniosłeś rękę za ustawami głosowanymi w ciągu jednej nocy. To nie były projekty rządowe tylko poselskie a może nie wiesz za czym głosujesz”

Czy będzie odpowiedź?

Tymczasem jeszcze dziś ma być gotowe wspólne stanowisko starosty, burmistrzów i wójtów powiatu bocheńskiego, które ma trafić do rządowego zespołu ds. restrukturyzacji szpitali.

4 komentarze

4 Comments

 1. za burtą

  13 stycznia 2021 godzina 16:57

  jeden i drugi warty jedynie śmiechu i politowania za bzdurne decyzje i błędne niejednokrotnie

 2. Anonim

  13 stycznia 2021 godzina 18:51

  Brawo Panie starosto Węgrzyn najwyższy czas otworzyć ludziom oczy

 3. Sasiad

  13 stycznia 2021 godzina 19:14

  W pelni podzielam zdanie mojego poprzednika..
  Ten pan w jasnej marynarce..to wyjatkowa podlosc bochenska..,,elita podlosci”

 4. Mieszkaniec

  13 stycznia 2021 godzina 21:36

  Czas Pana Węgrzyna juz był. Był czas kiedy był przy władzy z mógł mecydować. Teraz żeby nie dać o sobie zapomnieć wrzuca swoje przemyślenia. Czas PSL-u w Bochni się kończy. Kolejny raz już nie dojdą do władzy w Powiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra