- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

ŁAPCZYCA. W niedzielę otwarte spotkanie z mieszkańcami na temat służby zdrowia

- REKLAMA -

W najbliższą niedzielę (16 czerwca) o godz. 17.15 w Świetlicy Wiejskiej w Łapczycy organizowane jest otwarte spotkanie z mieszkańcami. Jego tematem będzie funkcjonowanie Ośrodka Zdrowia w Łapczycy. Jak informuje organizator, omówione zostaną zgłaszane od dłuższego czasu przez mieszkańców problemy z realnym dostępem do opieki zdrowotnej, w tym problem z niewystarczającą ilością lekarzy, długie oczekiwanie na wizytę oraz problem zmieniających się lekarzy w placówce i powody tych zmian.

Na spotkanie zaproszeni zostali: wójt gminy Marek Bzdek, dyrektor SPG ZOZ Katarzyna Kupisz, kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia w Łapczycy dr Katarzyna Fielek oraz wszyscy Radni Rady Gminy Bochnia.

Organizatorem spotkania jest radna Anita Własnowolska-Bielak, która podkreśla, że zgodnie z art. 23. 1. Ustawy o samorządzie gminnym Radny przyjmuje zgłaszane przez mieszkańców gminy postulaty i przedstawia je organom gminy do rozpatrzenia.

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Łapczycy, ale też całej gminy. Obecność na nim potwierdziło już kilku radnych Rady Gminy Bochnia.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Gminny

  16 czerwca 2024 godzina 20:03

  Byłem uczestnikom tego spotkania żadna osoba zaproszona z gminy nie przyszła .

 2. Avatar

  Pozdrawiam.

  17 czerwca 2024 godzina 14:22

  Co na to Pan Sołtys i Pan Radny Powiatu Bochnia w jednej osobie???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra