- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Łapanów. Zmarł 49-latek, który przebywał na kwarantannie

- REKLAMA -

Mężczyzna, który wrócił z zagranicy, został zgodnie w procedurami, objęty kwarantanną. Nieprzytomnego 49-latka odnalazła rodzina, która wczoraj rano przywiozła mu jedzenie.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, mężczyzny nie udało się uratować.

To kolejna osoba na terenie powiatu bocheńskiego, która zmarła podczas kwarantanny. Pierwszy był proboszcz z Drwini. Ksiądz, u którego zdiagnozowano koronawirusa, odbywał kwarantannę na plebani. Rzeczniczka prasowa wojewody małopolskiego Joanna Paździo zapewnia, że przyczyną zgonu kapłana z Drwini nie była choroba COVID-19, wywoływana przez koronawirusa. Według przedstawicielki wojewody potwierdziły to ostatecznie czynności wyjaśniające i ocena medyczna.

Jak było w tym przypadku? Bocheński Sanepid, mimo kilku ponagleń przesyłanych w dniu dzisiejszym, nie udzielił informacji o aktualnej ilości zakażeń koronawirusem na terenie powiatu bocheńskiego.

AKTUALIZACJA

W poniedziałek po godzinie 22.20 do naszej redakcji dotarł e-mail z informacją o aktualnej sytuacji na terenie powiatu bocheńskiego. KLIKNIJ

14 komentarzy
- REKLAMA -
Góra