- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kryta Pływalnia w Bochni nieczynna co najmniej do 27 stycznia!

- REKLAMA -

Zła wiadomość dla klientów Krytej Pływalni w Bochni. Przedstawiciele basenu poinformowali, że trwająca od 17 grudnia przerwa technologiczna zostaje wydłużona co najmniej do 27 stycznia.

– Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, przerwa technologiczna na bocheńskiej pływalni zostanie wydłużona co najmniej do 27 stycznia 2023r – czytamy na FB pływalni.

Przedstawiciele basenu poinformowali, iż termin ważności kart abonamentowych zostanie automatycznie wydłużony o całkowity czas trwania przerwy technologicznej.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Pływak podatnik

  08 stycznia 2023 godzina 22:46

  Czy ten niepotrzebny dyrektorek też będzie odcięty od pensji za nic nie robienie również?

 2. Avatar

  Z Bochni

  09 stycznia 2023 godzina 02:23

  Na bochnianinie piszą bzdury że to przez duże rachunki za ogrzewanie gazowe. Tylko dziwna sprawa bo basen w Proszówkach też ogrzewany jest gazem i nie jest zamykany. Bardzo to dziwne czy to nieudolność kadry zarządzającej czy celowe doprowadzenie do całkowitego zamknięcia pływalni w jakimś celu. Może warto pomyśleć o zmianach personalnych na najwyższym szczeblu?

 3. Avatar

  Gość P

  10 stycznia 2023 godzina 02:27

  Nie reklamując konkurencji.., warto przeczytać niektóre komentarze-Gazownika- z drugiego-portalu i przemyśleć dzialania Wnioskującej Spółki -bylo nie było, gminnej- o zmianę taryfy za dostarczane ogrzewanie- i brak reakcji Organu Wykonawczego Gminy-Zgromadzenie Wspólników, mającego wpływ na Radę Nadzorcza .. Niestety właściwych działań w/w, raczej nie było, więc efekty, są jakie są-Bochniacy nie będą, jakiś czas pływać.Dotyka też Plywaka- pewnie po-szuka, w sąsiedztwie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra