Wydarzenia

Koronawirus. Od wtorku bezpłatna komunikacja miejska w Brzesku i zawieszenie niektórych kursów

Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Brzesku z powodu zagrożenia epidemiologicznego podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnej komunikacji miejskiej. Autobusami bez koniecznego biletu będzie można jeździć od dziś, aż do odwołania.

Dodatkowo informuje się o zawieszeniu do odwołania kursów na wszystkich liniach autobusowych obsługiwanych przez MPK Brzesko w godzinach od 9:00 do 14:00.

MPK Sp. z o.o. w Brzesku zawiadamia też o podjętych działaniach mających zapewnić czystość miejsc szczególnie narażonych na kontakt (m.in. wnętrze autobusu zwłaszcza poręczy, uchwytów u krzeseł oraz innych elementów dotykanych przez pasażerów), poprzez mycie pojazdu z użyciem środka dezynfekującego, po każdym zjeździe autobusu do zajezdni MPK.

– Za podjęte kroki oraz wszelkie utrudniania z tym związane przepraszamy, ale są one spowodowane dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z epidemią koronawirusa – poinformowali przedstawiciele brzeskiego MPK apelując jednocześnie o korzystanie z komunikacji w sytuacjach szczególnych, a także o stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra