- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Konieczne było kolejne badanie psychologiczne 27-latki więzionej i zgwałconej przez 37-letniego mężczyznę

- REKLAMA -

Na 1 lipca w Sądzie Okręgowym w Tarnowie wyznaczono kolejną rozprawę przeciwko 37-letniemu Tomaszowi J. Odpowiada on za naruszenie nietykalności cielesnej, pozbawienie wolności, bicie i gwałt 27-letniej kobiety oraz kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Czynów tych miał się dopuścić rok temu.

Podczas rozpraw, które odbyły się do tej pory sąd przesłuchał już świadków.

– W toku postępowania okazało się, że konieczne jest jeszcze jedno badanie pokrzywdzonej. Zostało ono już przeprowadzone, teraz czekamy na opinię biegłego – powiedział portalowi bochniazbliska.pl Tomasz Kozioł, sędzia Sądu Okręgowego w Tarnowie.

O tej sprawie portal bochniazbliska.pl napisał jako pierwszy ZOBACZ.

Przypomnijmy: według prokuratury 37-latek w maju tego roku dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej poprzez bicie pięścią po głowie, a także kopanie po całym ciele 27-letniej kobiety.

21 czerwca ubiegłego roku – jak ustaliła prokuratura – mężczyzna został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Z aktu oskarżenia wynika także, że od 20 do 21 czerwca ubiegłego roku przez kilkanaście godzin więził 27-latkę. W tym czasie ją zgwałcił, a także dotkliwie pobił. W efekcie kobieta z pękniętą śledzioną trafiła do szpitala, gdzie musiała przejść skomplikowaną operację.

Do czynów tych doszło na terenie Bessowa i Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra