- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Konferencja na 15-lecie Stowarzyszenia „Nowa Szansa” ZDJĘCIA

Fot. Stowarzyszenie Nowa szansa
- REKLAMA -

Były ciekawe wykłady, ale przede wszystkim podsumowanie 15 lat działalności Stowarzyszenia „Nowa Szansa” w Bochni. W piątek w sali SP nr 4 w Bochni odbyła się konferencja „Wychodząc z labiryntu nałogu”. Organizatorem wydarzenia był Sławomir Biernacki, prezes stowarzyszenia. Patronat Honorowy nad konferencją sprawował starosta Adam Korta.

W spotkaniu wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele jednostek miejskich, ośrodków pomocy społecznej, współpracujący z osobami uzależnionymi.

Podczas spotkania odbyły się wykłady i prelekcje, które wygłosili: Jacek Skrobot, kierownik OLUiW w Tarnowie, psychoterapeuta, psycholog kliniczny, dr Marek Majczyna, psycholog, dr Katarzyna Wojtanowicz oraz Norbert Paprota, dyrektor MOPS w Bochni.

– Z wszystkich wykładów, które w swym temacie były zgodne wynika, że współpraca jest gwarantem naszego rozwoju, realizowania statutowych zadań, osiągania zamierzonych celów. Współpraca, to także możliwość dotarcia do większej grupy osób, to możliwość budowania wizerunku i prestiżu Stowarzyszenia – podkreślał Sławomir Biernacki.

Stowarzyszenie „ Nowa Szansa” zostało utworzone w 2006 rok. Jego głównym celem jest promowanie trzeźwego stylu życia, pomoc osobom i rodzinom w zdrowieniu z szerzącego się coraz bardziej problemu alkoholowego i towarzyszącemu mu zjawisku współuzależnienia oraz innych uzależnień i współuzależnień.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra