- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Koncert lokacyjny dla mieszkańców Bochni. 770 wejściówek na 770. urodziny miasta

- REKLAMA -

770 bezpłatnych wejściówek na koncert lokacyjny czeka na chętnych w Miejskim Domu Kultury (w sekretariacie, kasie kina Regis i Centrum Informacji Turystycznej) oraz w Urzędzie Miasta Bochni (w Dzienniku Podawczym). Koncert odbędzie się w wigilię dziennej daty nadania Bochni praw miejskich – 26 lutego o godzinie 18, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. księcia Józefa Poniatowskiego 32.

Wydarzenie inaugurujące całoroczne obchody lokacji miasta otworzy chór chłopięcy Pueri Cantores Sancti Nicolai – od 2002 roku, wraz z założycielem i dyrektorem, ks. Stanisławem Adamczykiem – Honorowi Ambasadorzy Królewsko-Górniczego Miasta Bochni. O dopełnienie muzycznych wrażeń zadbają kolejno: znakomity chór męski Cantores Sancti Nicolai pod dyrekcją Justyny Hanusiak oraz błyskawicznie zdobywający uznanie melomanów Big Band Bochnia pod kierownictwem Józefa Janty.

Tylko podczas tego koncertu będzie można usłyszeć utwory wykonane wspólnie przez Cantores Sancti Nicolai i Big Band Bochnia. Z pewnością miło będzie bochnianom wysłuchać także gratulacji i urodzinowych życzeń od burmistrza miasta oraz zaproszonych przez niego gości.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Meloman

  07 lutego 2023 godzina 20:08

  Będzie jak z kalendarzami i większość rozejdzie się pewnie po urzędzie i wśród znajomków i na drugi dzień odpowiedź :już nie ma…

 2. Avatar

  O.bywatel

  07 lutego 2023 godzina 21:19

  Znajomi z Krakowa (pochodzący z Bochni) z rodziną z Francji przyjechali do Bochni . Ponieważ czytają bocheńskie portale wiedzieli, że niedawno powstało w naszym mieście Centrum Informacji Turystycznej . Szukali go w Rynku, koło Domu Kultury i nie znaleźli więc pojechali do Kopalni. Potem jak się dowiedzieli to dzwonili i pytali mnie jaki geniusz wymyślił aby na środku Plant robić Informację Turystyczną. Mam trzech podejrzanych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra