- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kompletnie pijany 32-latek wybrał się samochodem po pizzę

- REKLAMA -

Mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, pojechał samochodem po pizzę. Został ujęty przez policjanta, przebywającego na wolnym

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 22 przed jednym z lokali gastronomicznych w powiecie bocheńskim. Policjant, który na co dzień pełni służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym w bocheńskiej komendzie, zauważył dwóch mężczyzn, którzy chwiejnym krokiem szli w stronę zaparkowanego nieopodal forda.

Jeden z nich usiadł za kierownicą i zaczął odjeżdżać. Widząc to, policjant uniemożliwił mu dalszą jazdę otwierając drzwi i odbierając kluczyki pojazdu.

Funkcjonariusz natychmiast wezwał umundurowanych kolegów, którzy zbadali trzeźwość 32-latka, mieszkańca powiatu limanowskiego. Wynik? Ponad 2 promile alkoholu we krwi. Po jego sprawdzeniu, okazało się, że mężczyzna posiada także sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Oświadczył, że przyjechał tyko po zamówioną w lokalu pizzę.

Za jazdę z zakazem prowadzenia pojazdów grozi od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności. Za jazdę pod wpływem alkoholu do 2 lat więzienia.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Olek

    21 sierpnia 2021 godzina 20:28

    Więzienie bezwzględnie. Policjant w ten sposób uratował komis życie, komis niewinnemu, komuś kto stanąłby na ich drodze. Takich pijaków nie szkoda, bo decyduje o swym życiu, szkoda ofiar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra