- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kolejne zakażenia COVID-19 w gm. Iwkowa i gm. Nowy Wiśnicz, ale jest też sześciu nowych ozdrowieńców w obu powiatach

- REKLAMA -

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 92 osób w Małopolsce. To 55 kobiet i 37 mężczyzn, w wieku od 9 do 92 lat, z powiatu krakowskiego (24 osoby), Krakowa i powiatu nowotarskiego (po 11 osób), powiatów: chrzanowskiego i olkuskiego (po 6 osób), myślenickiego, nowosądeckiego, tatrzańskiego (po 5 osób), powiatów: oświęcimskiego, wielickiego, limanowskiego i wadowickiego (po 3 osoby), suskiego (2 osoby) oraz Nowego Sącza i powiatów: bocheńskiego ( gm. Nowy Wiśnicz), brzeskiego (gm. Iwkowa), dąbrowskiego, gorlickiego (po 1 osobie).

Aktualnie 14 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji.Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 9293 osób.

Jest też informacja z WSSE w Krakowie o kolejnych 239 ozdrowieńcach z naszego województwa. To 112 kobiet i 127 mężczyzn, w wieku od roku do 89 lat, z Krakowa (145 osób), powiatu krakowskiego (30 osób), powiatów: nowosądeckiego, nowotarskiego (po 12 osób), myślenickiego (9 osób), Nowego Sącza (6 osób), powiatu tatrzańskiego i limanowskiego (po 5 osób), gorlickiego (4 osoby), bocheńskiego i brzeskiego (po 3 osoby), oświęcimskiego (2 osoby) oraz powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego i suskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 7161 ozdrowieńców.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra