- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Józefa Szczurek-Żelazko zrezygnowała z funkcji Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia

- REKLAMA -

O rezygnacji poseł PiS poinformowała na swoim FB.”Informuję, że złożyłam rezygnację z funkcji Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia, które pełniłam przez okres czterech lat. Praca w Ministerstwie Zdrowia była dla mnie dużym wyzwaniem i zaszczytem” – czytamy w komunikacie.

Pani poseł podziękowała za wsparcie, życzliwość i współpracę wszystkim osobom, które miała przyjemność spotkać na swojej drodze.

-Nadal będę kontynuować swoją pracę dla Państwa i naszego kraju jako Poseł na Sejm, wykorzystując moją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Dziękuję jeszcze raz i życzę wszystkim wszelkiej pomyślności oraz dużo zdrowia” – na FB pani poseł.

5 komentarzy

5 Comments

 1. maciek

  05 listopada 2020 godzina 11:21

  oho Pani Minister cwana kobieta jest, chyba czuje już nadchodzący gniew społeczny i się ewakuuję zawczasu. Ale ludzie będą pamiętać jeszcze długo kto był pisowskim aparatczykiem i czerpał z tego korzyści największe. Będziemy pamiętać tez głosowanie min. przeciwko polskiemu rolnictwu. Żeby nie było, to szanuje, wiele uczciwych osób które są członkami tej partii w regionie bo wielokrotnie chcą cos dobrego zrobić ale są ogrywani przez takich właśnie politycznych cwaniaczków.

  • Nina

   05 listopada 2020 godzina 12:59

   Wielka szkoda Pani minister.

 2. lokdałn

  05 listopada 2020 godzina 11:32

  Okręt tonie…

 3. xyz

  05 listopada 2020 godzina 12:55

  Pani Poseł łapie szalupę widze … haha
  Myszki uciekają haha

 4. Maria

  06 listopada 2020 godzina 08:54

  Czysta ekonomia. Pani minister stwierdziła że więcej zarobi jako dyrektor szpitala niż w ministerstwie. W Brzesku zrobi cały szpital covidovy, gdzie za jednego pacjenta NFZ płaci kilka razy więcej niż za inną jednostkę chorobową. Personel medyczny ma więcej pracy ale dyrektor większe profity. Ludzie myślcie trochę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra