- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

JODŁÓWKA. Policja zatrzymała 33-latka do kontroli drogowej, miał przy sobie narkotyki

- REKLAMA -

Dzielnicowi z bocheńskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego samochodem mimo cofniętych uprawnień. Podczas czynności okazało się, że 33-latek z gminy Rzezawa miał również przy sobie narkotyki – amfetaminę i marihuanę. Kolejne zabronione prawem substancje policjanci znaleźli w miejscu jego zamieszkania.

W poniedziałek (17 kwietnia br.) tuż przed godziną 20 w Jodłówce policjanci z Bochni zatrzymali do kontroli kierowcę citroena.

Funkcjonariusze wylegitymowali kierującego i sprawdzili w policyjnej bazie danych. Okazało się, że 33-latek z gminy Rzezawa miał wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

To jednak nie wszystko! Mężczyzna miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Mieszkaniec gminy Rzezawa został zatrzymany. W związku z tym, że mógł on kierować pojazdem po użyciu środków odurzających pobrano mu krew do dalszych badań.

W domu 33-latka policja ujawniła i zabezpieczyła około 60 gramów narkotyków. 

33-latek z gminy Rzezawa odpowie za posiadanie środków odurzających, które podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 oraz za  jazdę pomimo cofnięcia uprawnień za co grozi  2 lata odsiadki  Bocheńska komenda czeka także na wynik badania krwi kierowcy. Gdyby okazało się, że kierował pod wpływem narkotyków otrzyma kolejny zarzut.  
 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra