- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

Jodłówka. Pani Aniela Góra skończyła 100 lat! ZDJĘCIA

Fot. UG w Rzezawie
- REKLAMA -

Był piękny tort, kwiaty i gromkie sto lat! W poniedziałek pani Aniela Góra z Jodłówki świętowała swoje 100. urodziny. Z tej okazji wójt Mariusz Palej odwiedził czcigodną jubilatkę i wręczył jej drobny upominek i kwiaty, a także okolicznościowy list gratulacyjny.

Pani Aniela urodziła się w Jodłówce 14 listopada 1922 roku. W 1945 roku wyszła za mąż za Romana Górę (zmarł w 1983 roku). Doczekali się czwórki dzieci – dwóch synów (nie żyją) i dwóch córek. Pani Aniela miała również dziesięcioro wnucząt. Jej rodzina składa się także z dwunastki prawnucząt. Pani Aniela przez całe swoje życie była pracowitą, skromną i przyjazną dla ludzi osobą.

Wójt Mariusz Palej w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy Rzezawa życzył Pani Anieli dużo zdrowia, szczęścia, zadowolenia, Bożej Opatrzności oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia. Przekazał jej również z okazji pięknego jubileuszu okolicznościowe listy od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawickiego oraz Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity.

Wójtowi podczas uroczystości z okazji 100. urodzin Pani Anieli towarzyszyła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rzezawie Dorota Wągroda, która prywatnie jest wnuczką Jubilatki.1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Z Bochni

    15 listopada 2022 godzina 13:59

    Teraz tylko życzyć 200 lat!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra